kio_fish - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
sv: Ansluter...

en: Initiating protocol...
sv: Initierar protokoll...

en: Local Login
sv: Lokal inloggning

en: SSH Authentication
sv: SSH-behörighetskontroll

en: Disconnected.
sv: Nerkopplad
