kio_nfs - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
sv: %1: NFS-version som inte stöds

en: RPC error %1
sv: RPC-fel %1

en: No space left on device
sv: Inget utrymme kvar på enheten.

en: Read only file system
sv: Skrivskyddat filsystem.

en: Filename too long
sv: För långt filnamn

en: Disk quota exceeded
sv: Diskkvot överskriden

en: NFS error %1 - %2
sv: NFS-fel %1 - %2

en: Failed to mount %1
sv: Misslyckades montera %1

en: Unknown target
sv: Okänt mål
