knotify4 - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
sv: Enhetsunderrättelser

en: Could not mount the following device: %1
sv: Kunde inte montera följande enhet: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
sv: Kunde inte avmontera följande enhet: %1
    En eller flera filer på enheten är öppna i ett program

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
sv: Följande enhet kan nu urkopplas säkert: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
sv: Kunde inte mata ut följande enhet: %1
    En eller flera filer på enheten är öppna i ett program

en: The following device can now be safely removed: %1
sv: Följande enhet kan nu urkopplas säkert: %1

en: KDE Notification Daemon
sv: KDE:s underrättelsedemon

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
sv: © 1997-2008, KDE-utvecklare

en: Current Maintainer
sv: Nuvarande utvecklare

en: Previous Maintainer
sv: Tidigare utvecklare

en: Sound support
sv: Ljudstöd

en: Porting to KDE 4
sv: Anpassning till KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
sv: Start av Jovie text-till-taltjänst misslyckades
