kuiserver - en to sv translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
sv: Avslutade jobb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
sv: Flytta dem till en annan lista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
sv: Ta bort dem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
sv: Utseende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
sv: Visa alla jobb i en lista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
sv: Visa alla jobb i ett träd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
sv: Visa separata fönster

en: %1 file | %1 files
sv[0]: %1 fil
sv[1]: %1 filer

en: %1 folder | %1 folders
sv[0]: %1 katalog
sv[1]: %1 kataloger

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
sv: Flytta dem till en annan lista.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
sv: Ta bort dem.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
sv: Visa alla jobb i en lista.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
sv: Visa alla jobb i ett träd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
sv: Visa separata fönster.

en: Job Manager
sv: Jobbhantering

en: KDE Job Manager
sv: KDE:s jobbhantering

en: (C) 2000-2009, KDE Team
sv: © 2000-2009, KDE-gruppen

en: Maintainer
sv: Utvecklare

en: Former Maintainer
sv: Tidigare utvecklare

en: Former maintainer
sv: Tidigare utvecklare

en: Developer
sv: Utvecklare

en: %1 of %2 processed at %3/s
sv: %1 av %2 behandlade med %3/s

en: %1 of %2 processed
sv: %1 av %2 behandlade

en: %1 processed at %2/s
sv: %1 behandlade med %2/s

en: %1 processed
sv: %1 behandlade

en: Clear
sv: Rensa

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Pause
sv: Paus

en: Resume
sv: Återuppta

en: Configure...
sv: Anpassa...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
sv: Lista med pågående filöverföringar/jobb (kuiserver)

en: Behavior
sv: Uppträdande
