nepomuk - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Server
sv: Nepomuk-server

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
sv: Nepomuk-server: Hanterar Nepomuk-lagring och tjänster

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
sv: © 2008-2011, Sebastian Trüg

en: Maintainer
sv: Underhåll

en: Start the nepomukserver without any services
sv: Starta Nepomuk server utan några tjänster
