nepomuk - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Service Stub
sv: Nepomuk-tjänstanslutning

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
sv: © 2008-2011, Sebastian Trüg

en: Maintainer
sv: Underhåll

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
sv: Tjänst att starta

en: No service name specified
sv: Inget tjänstnamn angivet

en: Unknown service name:
sv: Okänt tjänstnamn:
