phonon_gstreamer - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
sv: Varning: Det verkar som om paketet gstreamer0.10-plugins-good inte är installerat.
    Vissa videofunktioner har inaktiverats.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
sv: Varning: Det verkar inte som om Gstreamers huvudpaketet är installerat.
    Allt stöd för ljud och video har inaktiverats.

en: Default
sv: Förval

en: Unknown
sv: Okänd

en: Disable
sv: Inaktivera

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
sv: Ett eller flera insticksprogram saknas i installationen av GStreamer.

en: Missing codec helper script assistant.
sv: Saknar hjälpskriptguide för avkodare

en: Plugin codec installation failed.
sv: Installation av insticksprogram för avkodning misslyckades.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
sv: Phonon försökte installera ett ogiltigt avkodarnamn.

en: The codec installer crashed.
sv: Programmet för avkodarinstallation kraschade.

en: The required codec could not be found for installation.
sv: Den nödvändiga avkodaren kunde inte hittas vid installation.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
sv: Ett odefinierat fel uppstod under avkodarinstallation.

en: Not all codecs could be installed.
sv: Alla avkodare kunde inte installeras.

en: User aborted codec installation
sv: Användaren avbröt avkodarinstallation.

en: Could not update plugin registry after update.
sv: Kunde inte uppdatera insticksprogrammets register efter uppdatering.
