kio_help4 - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Output file
tr: Çıktı dosyası

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
tr: Standart eylemlerin anahtar kısayolları için DocBook girişleri oluşturur

en: There is no documentation available for %1.
tr: %1 için mevcut bir belge yok.

en: Looking up correct file
tr: Doğru dosyaya bakılıyor

en: Preparing document
tr: Belge hazırlanıyor

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
tr: İstenen yardım dosyası ayrıştırılamadı:<br />%1

en: Saving to cache
tr: Önbelleğe kaydediliyor

en: Using cached version
tr: Önbellekteki dosya kullanılıyor

en: Looking up section
tr: Bölüme bakılıyor

en: Could not find filename %1 in %2.
tr: %1 dosya ismi %2 içerisinde bulunamadı.

en: Stylesheet to use
tr: Kullanılacak stil dosyası

en: Output whole document to stdout
tr: Tüm belgeyi standart çıktıya (stdout) yaz

en: Output whole document to file
tr: Tüm belgeyi bir dosyaya yaz

en: Create a ht://dig compatible index
tr: ht://dig uyumlu bir dizin oluştur

en: Check the document for validity
tr: Geçerlilik için belgeyi kontrol et

en: Create a cache file for the document
tr: Belge için bir önbellek dosyası oluştur

en: Set the srcdir, for kdelibs
tr: kdelibs için kaynak dizin (srcdir) belirt

en: Parameters to pass to the stylesheet
tr: Stil dosyasına verilecek parametreler

en: The file to transform
tr: Dönüştürülecek olan dosya

en: XML-Translator
tr: XML Çevirici

en: KDE Translator for XML
tr: XML için KDE Çevirici

en: Could not write to cache file %1.
tr: %1 önbellek dosyasına yazılamadı.

en: Parsing stylesheet
tr: Stil dosyası okunuyor

en: Parsing document
tr: Belge ayrıştırılıyor

en: Applying stylesheet
tr: Stil dosyası uygulanıyor

en: Writing document
tr: Belge yazılıyor
