audiorename_plugin - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
ug: '%1' ئاتلىق تېخىمۇ كونا بىر ھۆججەت مەۋجۇت.

en: A similar file named '%1' already exists.
ug: ئاتى '%1' غا ئوخشايدىغان بىر ھۆججەت مەۋجۇت.

en: A newer file named '%1' already exists.
ug: '%1' ئاتلىق يېڭى بىر ھۆججەت مەۋجۇت.

en: Source File
ug: مەنبە ھۆججەت

en: Existing File
ug: مەۋجۇت ھۆججەت

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
ug: ئوڭ تەرەپتىكى ھۆججەت بىلەن مەۋجۇت ھۆججەتنى قاپلىۋېتەمسىز؟

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ug: بۇ ئۈن ھۆججەت يەرلىك ماشىنىغا ساقلانمىدى.
    بۇ بەلگە چېكىلسە ئۇنى يۈكلەيدۇ.

en: Unable to load audio file
ug: ئۈن ھۆججەتنى يۈكلىيەلمىدى

en: Artist: %1
ug: سەنئەتكار: %1

en: Title: %1
ug: ماۋزۇ: %1

en: Comment: %1
ug: ئىزاھات: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
ug: يوللاش نىسبىتى: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
ug: ئەۋرىشكە ئېلىش نىسبىتى: %1 %2

en: Length:
ug: ئۇزۇنلۇق:
