htmlsearch - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
ug: KDE ياردەم ھۆججىتىنىڭ ئىندېكسىنى شەكىللەندۈرگۈچ.

en: The language to index
ug: ئىندېكسلايدىغان تىل

en: Generating Index
ug: ئىندېكس ھاسىللاۋاتىدۇ

en: Scanning for files
ug: ھۆججەتلەرنى تەكشۈرۈۋاتىدۇ

en: Extracting search terms
ug: ئىزدەش شەرتلىرىنى ئاجرىتىۋاتىدۇ

en: Generating index...
ug: ئىندېكس شەكىللەندۈرۈۋاتىدۇ…

en: Files processed: %1
ug: ھۆججەتلەر بىر تەرەپ قىلىندى: %1
