imagerename_plugin - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
ug: سىز ئوڭ تەرەپتىكى سۈرەتنى سول تەرەپكە قاپلىماقچى.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ug: بۇ سۈرەت يەرلىك 
    ماشىنىغا ساقلانمىدى.
    بۇ بەلگە چېكىلسە ئۇنى يۈكلەيدۇ.

en: Unable to load image
ug: سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
ug: چوڭقۇرلۇقى: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
ug: ئۆلچىمى: %1x%2
