kcm_emoticons - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
ug: چىراي ئۈچۈن تېكىست قىستۇرۇڭ. بىر قانچە تېكىست بولسا ئۇلارنى بوشلۇق بىلەن ئايرىڭ.

en: Emoticons
ug: چىراي ئىپادىلىرى

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
ug: چىراي ئۆرنەكلىرىنىڭ تور ئادرېسى(URL)نى سۆرەپ كېلىڭ ياكى كىرگۈزۈڭ

en: Emoticon themes must be installed from local files.
ug: چىراي ئۆرنەكلىرى چوقۇم يەرلىك ھۆججەتتىن ئورنىتىلىشى كېرەك.

en: Could Not Install Emoticon Theme
ug: چىراي ئۆرنەكلىرىنى ئورناتقىلى بولمىدى

en: Do you want to remove %1 too?
ug: %1 نىمۇ چىقىرىۋېتەمسىز؟

en: Delete emoticon
ug: چىراي ئۆچۈرۈش

en: Add Emoticon
ug: چىراي قوشۇش

en: Edit Emoticon
ug: چىراي تەھرىرلەش

en: New Emoticon Theme
ug: يېڭى چىراي ئۆرنىكى

en: Enter the name of the new emoticon theme:
ug: يېڭى چىراي ئۆرنىكىنىڭ ئاتىنى كىرگۈزۈڭ:

en: %1 theme already exists
ug: ئۆرنەك %1 مەۋجۇت

en: Choose the type of emoticon theme to create
ug: قۇرماقچى بولغان چىراي ئۆرنىكىنىڭ تىپىنى تاللاڭ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
ug: چىراي ئىپادىسى باشقۇرغۇ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
ug: يېڭى چىراي ئىپادىسى قوشىدۇ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
ug: بىرەر چىراي ياساڭ ۋە ئۇنىڭغا سىنبەلگە ۋە بەزى تېكىستلەرنى قوشۇڭ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
ug: قوش…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
ug: تاللانغان چىراي سىنبەلگىسى ياكى تېكىستنى تۈزىتىڭ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
ug: چىراينىڭ سىنبەلگىسىنى ياكى تېكىستنى ئۆزگەرتىش ئۈچۈن چىراينى تاللاڭ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
ug: تەھرىر…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
ug: تاللانغان چىراينى چىقىرىۋېتىش

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
ug: تاللانغان چىراينى دىسكىدىن چىقىرىۋېتىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
ug: چىرايلارنىڭ ئالدى كېيىنىگە بوشلۇق قويۇش كېرەك

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
ug: يېڭى چىراي ئۆرنىكىنى لايىھىلەيدۇ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
ug: ئات قويۇپ يېڭى ئۆرنەك ياساڭ. ئاندىن ئوڭ تەرەپتىكى ‹قوش› توپچىسىنى بېسىپ بۇ ئۆرنەككە چىراي قوشۇڭ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
ug: يېڭى ئۆرنەك…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
ug: ئىنتېرنېتتىن يېڭى سىنبەلگە ئۆرنەكلەرنى ئالىدۇ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
ug: بۇ مەشغۇلاتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن ئىنتېرنېت باغلىنىشى بولۇشى كېرەك.  http://www.kde-look.org  تورتۇراسىدىن ئالغان چىراي ئۆرنەكلىرىنىڭ تىزىمى كۆرسىتىلگەن سۆزلەشكۈ كۆرسىتىلىدۇ. ئۇنىڭغا ماس ئورنات توپچىسىنى بېسىپ ئۇنى كومپيۇتېرغا ئورنىتىڭ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
ug: يېڭى سىنبەلگە ئۆرنەكلەرنى ئېلىش…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
ug: كومپيۇتېرىڭىزدا بار بولغان ئۆرنەك ھۆججىتىنى ئورنىتىدۇ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
ug: ئەگەر سىزنىڭ يەرلىك مەنبەيىڭىزدە چىراي ئىپادە ئۆرنەك ئارخىپى بولسا بۇ توپچا ئۇلارنى يېشىپ KDE ئەپلىرىدە قوللىنىلىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
ug: ئۆرنەك ھۆججىتىنى ئورنات…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
ug: تاللانغان ئۆرنەكنى دىسكىڭىزدىن چىقىرىۋېتىدۇ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
ug: دىسكىڭىزدىن تاللانغان ئۆرنەكنى چىقىرىۋېتىدۇ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
ug: ئۆرنەكنى چىقىرىۋەت
