kcm_phonon - en to ug translation catalogue (52 entries)

en: Playback (%1)
ug: قويۇش (%1)

en: Recording (%1)
ug: خاتىرىلەش(%1)

en: Independent Devices
ug: مۇستەقىل ئۈسكۈنىلەر

en: KDE Audio Hardware Setup
ug: KDE ئۈن قاتتىق دېتالىنى تەڭشەش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
ug: قاتتىق دېتال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
ug: سەپلىمە ھۆججەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
ug: ئۈن كارتىسى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
ug: ئۈسكۈنە سەپلىمىسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
ug: ئۇلىغۇچ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
ug: ئۈن ئۈسكۈنىسى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
ug: ياڭراتقۇ ئورنى ۋە سىناش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
ug: كىرىش دەرىجىسى

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
ug: ئارقا ئۇچنىڭ ئۆزگىرىشىنى ئىشلەيدىغان قىلىش ئۈچۈن ئاۋۋال چىقىپ ئاندىن قايتا كىرىڭ.

en: Audio Playback
ug: ئۈن قويۇش

en: Audio Recording
ug: ئۈن ئېلىش

en: Video Recording
ug: سىن ئېلىش

en: Invalid
ug: ئىناۋەتسىز

en: Test the selected device
ug: تاللانغان ئۈسكۈنىنى سىنا

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
ug: كۆڭۈلدىكى ئۈسكۈنە تەرتىپلەش ئۇسۇلىنى بەلگىلەيدۇ، ئۇنى  شەخسىي تۈرگە ئايرىش تەڭشىكى قاپلىۋېتىشى مۇمكىن.

en: Default Audio Playback Device Preference
ug: كۆڭۈلدىكى ئۇن قويۇش ئۈسكۈنىسىنىڭ مايىللىقى

en: Default Audio Recording Device Preference
ug: كۆڭۈلدىكى ئۇن ئېلىش ئۈسكۈنىسىنىڭ مايىللىقى

en: Default Video Recording Device Preference
ug: كۆڭۈلدىكى سىن ئېلىش ئۈسكۈنىسىنىڭ مايىللىقى

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
ug: «%1» كاتېگورىيەنىڭ ئۈن قويغۇچ ئۈسكۈنە مايىللىقى

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
ug: «%1» كاتېگورىيەنىڭ ئۈن خاتىرىلىگۈچ ئۈسكۈنە مايىللىقى

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
ug: «%1» كاتېگورىيەنىڭ سىن خاتىرىلىگۈچ ئۈسكۈنە مايىللىقى

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
ug: تۆۋەندىكى ئۈن قويغۇچ كاتېگورىيەگە نىسبەتەن قوللانغان نۆۋەتتە كۆرسەتكەن ئۈسكۈنە مايىللىق تىزىمى:

en: Default/Unspecified Category
ug: كۆڭۈلدىكى/بەلگىلەنمىگەن كاتېگورىيە

en: Failed to set the selected audio output device
ug: تاللانغان ئۈن چىقىرىش ئۈسكۈنىسىنى بەلگىلەش مەغلۇپ بولدى

en: Your backend may not support audio recording
ug: ئارقا ئۇچىڭىز ئۈن خاتىرىلىگۈچنى قوللىماسلىقى مۇمكىن

en: Your backend may not support video recording
ug: ئارقا ئۇچىڭىز سىن خاتىرىلىگۈچنى قوللىماسلىقى مۇمكىن

en: Testing %1
ug: سىناۋاتىدۇ %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
ug: ئالىي ئۈسكۈنىلەرنى كۆرسەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
ug: ئۈسكۈنە تىزىمىنى بۇ يەرگە قوش…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
ug: سىنا

en: Phonon Configuration Module
ug: Phonon سەپلىمە بۆلىكى

en: Copyright 2006 Matthias Kretz
ug: نەشر ھوقۇقى 2006 Matthias Kretz

en: Device Preference
ug: ئۈسكۈنە مايىللىقى

en: Backend
ug: ئارقا ئۇچ

en: Audio Hardware Setup
ug: ئۈن قاتتىق دېتالىنى تەڭشەش

en: Front Left
ug: ئالدى سول

en: Front Left of Center
ug: ئوتتۇرىنىڭ ئالدى سول

en: Front Center
ug: ئالدى ئوتتۇرا

en: Mono
ug: يەككە يوللۇق ئاۋاز

en: Front Right of Center
ug: ئوتتۇرىنىڭ ئالدى ئوڭ

en: Front Right
ug: ئالدى ئوڭ

en: Side Left
ug: يان سول

en: Side Right
ug: يان ئوڭ

en: Rear Left
ug: ئارقا سول

en: Rear Center
ug: ئارقا ئوتتۇرا

en: Rear Right
ug: ئارقا ئوڭ

en: Subwoofer
ug: ئۇلترا تۆۋەن ئاۋاز ياڭراتقۇ

en: Unknown Channel
ug: نامەلۇم قانال
