kcmnotify - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Event source:
ug: ھادىسە مەنبەسى:

en: &Applications
ug: پروگراممىلار(&A)

en: &Player Settings
ug: قويغۇ تەڭشىكى(&P)

en: System Notification Control Panel Module
ug: سىستېما  ئۇقتۇرۇشى تىزگىن تاختا بۆلىكى

en: (c) 2002-2006 KDE Team
ug: (c) 2002-2006 KDE ئەترىتى

en: Original implementation
ug: ئەسلى ئەمىلىيلەشتۇرۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
ug: &KDE ئۈن سىستېمىسىنى ئىشلىتىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
ug: سىرتقى قويغۇ ئىشلەت(&U)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
ug: قويغۇ(&P):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
ug: ئۈن چىقىرىش يوق(&N)
