kcmshell - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
ug: KDE تىزگىن بۆلىكى

en: A tool to start single KDE control modules
ug: يەككە KDE تىزگىن بۆلىكىنى باشلاش قورالى

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
ug: (c) 1999-2004، KDE ئىجادىيەتچىلىرى

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: List all possible modules
ug: بارلىق مۇمكىنچىلىكى بار بۆلەكلەرنى تىزىپ كۆرسىتىش

en: Configuration module to open
ug: ئاچىدىغان سەپلەش بۆلىكى

en: Specify a particular language
ug: بىرەر تىلنى بەلگىلەڭ

en: Do not display main window
ug: ئاساسىي كۆزنەكنى كۆرسەتمىسۇن

en: Arguments for the module
ug: بۆلەكنىڭ ئارگۇمېنتلىرى

en: The following modules are available:
ug: تۆۋەندىكى بۆلەكلەرنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ:

en: No description available
ug: چۈشەندۈرۈشى يوق

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
ug: بۆاەك ‹%1› نى تاپالمىدى. تولۇق بۆلەك تىزىمىنى كۆرۈ ئۈچۈن kcmshell4 --list نى ئىشلىتىڭ.
