kdebugdialog - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Debug Settings
ug: سازلاش تەڭشىكى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Message Box
ug: ئۇچۇر رامكىسى

en: Syslog
ug: سىستېما خاتىرىسى(Syslog)

en: None
ug: يوق

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
ug: ئۇچۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
ug: چىقىرىش ئورنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
ug: ھۆججەت ئاتى:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
ug: خاتالىق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
ug: ئېغىر خاتالىق سەۋەبىدىن ئۈزۈلدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
ug: ھەممە سازلاپ چىقىرىشنى ئىناۋەتسىز قىل

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
ug: ئېغىر خاتالىق

en: &Select All
ug: ھەممىنى تاللا(&S)

en: &Deselect All
ug: ھەممىنى تاللىما(&D)

en: A dialog box for setting preferences for debug output
ug: سازلاپ چىقىرىشنىڭ تەڭشەك مايىللىقىنىڭ سۆزلەشكۈ قۇتاسى

en: Copyright 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>
ug: Copyright 1999-2009، David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
ug: كۆڭۈلدىكى تىزىم سۆزلەشكۈنى كۆرسەتمەستىن، تولۇق سۆزلەشكۈنى كۆرسىتىدۇ

en: Turn area on
ug: دائىرىنى ئاچ

en: Turn area off
ug: دائىرىنى تاقا
