kio_bookmarks - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Root
ug: غول مۇندەرىجە

en: Places
ug: ئورۇنلار

en: My bookmarks
ug: خەتكۈچلىرىم

en: Initial developer
ug: تۇنجى ئىجادىيەتچى

en: There are no bookmarks to display yet.
ug: تېخى كۆرسىتىدىغان خەتكۈش يوق.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ug: kio_bookmarks نىڭ CSS ھۆججىتى تېپىلمىدى. كۆرۈمسىز كۆرۈنىدۇ.
    ئورنىتىشنى تەكشۈرۈپ ئۆۆرۈڭ.

en: My Bookmarks
ug: خەتكۈچلىرىم
