kio_man - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Open of %1 failed.
ug: %1 نى ئېچىش مەغلۇپ بولدى.

en: Header files
ug: باش ھۆججەتلەر

en: Header files (POSIX)
ug: باش ھۆججەتلەر (POSIX)

en: User Commands
ug: ئىشلەتكۈچى بۇيرۇقلىرى

en: User Commands (POSIX)
ug: ئىشلەتكۈچى بۇيرۇقلىرى(POSIX)

en: System Calls
ug: سىستېما چاقىرىش

en: Subroutines
ug: تارماق فۇنكسىيىلەر

en: Perl Modules
ug: Perl بۆلەكلىرى

en: Network Functions
ug: تور فۇنكسىيە

en: Devices
ug: ئۈسكۈنىلەر

en: File Formats
ug: ھۆججەت پىچىملىرى

en: Games
ug: ئويۇنلار

en: Miscellaneous
ug: باشقىلار

en: System Administration
ug: سىستېما باشقۇرۇش

en: Kernel
ug: يادرو

en: Local Documentation
ug: يەرلىك پۈتۈك

en: New
ug: يېڭى

en: UNIX Manual Index
ug: UNIX قوللانما ئىندىكىسى

en: Section %1
ug: بۆلەك %1

en: Index for Section %1: %2
ug: بۆلەك %1 نىڭ ئىندېكسى: %2

en: Generating Index
ug: ئىندېكس ھاسىللاۋاتىدۇ
