kio_sftp - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
ug: ئىم توغرا ئەمەس ياكى ئىناۋەتسىز

en: SFTP Login
ug: SFTP كىرىش

en: Use the username input field to answer this question.
ug: بۇ سوئالغا جاۋاب بېرىشتە ئىشلەتكۈچى ئاتىنى كىرگۈزۈش سۆز بۆلىكىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Please enter your password.
ug: ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: Site:
ug: تور بېكەت:

en: Could not allocate callbacks
ug: callback لارنى تەقسىملىگىلى بولمىدى

en: Could not set log verbosity.
ug: خاتىرە دەرىجىسىنى بەلگىلىگىلى بولمىدى.

en: Could not create a new SSH session.
ug: يېڭى SSH ئەڭگىمەسى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Could not set a timeout.
ug: قەرەلنى(timeout) نى بەلگىلىگىلى بولمىدى.

en: Could not set compression.
ug: پرېسلاشنى بەلگىلىگىلى بولمىدى.

en: Could not set host.
ug: كومپيۇتېرنى بەلگىلىگىلى بولمىدى.

en: Could not set port.
ug: ئېغىزنى بەلگىلىگىلى بولمىدى.

en: Could not set username.
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتىنى بەلگىلىگىلى بولمىدى.

en: Could not parse the config file.
ug: سەپلىمە ھۆججەتنى تەھلىل قىلغىلى بولمىدى.

en: Warning: Cannot verify host's identity.
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: كومپيۇتېرنىڭ كىملىكىنى تەكشۈرگىلى بولمىدى.

en: Authentication failed.
ug: دەلىللەش مەغلۇپ بولدى.

en: Please enter your username and password.
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى ۋە ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: Incorrect username or password
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى ياكى ئىم توغرا ئەمەس

en: Could not initialize the SFTP session.
ug: SFTP ئەڭگىمەسىنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى.

en: Successfully connected to %1
ug: %1 غا مۇۋەپپەقىيەتلىك باغلاندى

en: Could not read link: %1
ug: ئۇلانمىنى ئوقۇغىلى بولمىدى: %1

en: Could not change permissions for
    %1
ug: تۆۋەندىكىنىڭ ھوقۇقىنى ئۆزگەرتكىلى بولمىدى
    %1
