kio_thumbnail - en to ug translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
ug: سۈرەتنى ئاپتوماتىك چۆرگىلىتىدۇ

en: No MIME Type specified.
ug: MIME تىپى كۆرسىتىلمىگەن.

en: No or invalid size specified.
ug: چوڭلۇقى ئىناۋەتسىز ۋە كۆرسىتىلمىگەن.

en: Cannot create thumbnail for directory
ug: مۇندەرىجىنىڭ كىچىك سۈرىتىنى قۇرغىلى بولمىدى

en: No plugin specified.
ug: قىستۇرما كۆرسىتىلمىگەن.

en: Cannot load ThumbCreator %1
ug: ThumbCreator نى ئوقۇغىلى بولمىدى %1

en: Cannot create thumbnail for %1
ug: %1 ئۈچۈن كىچىك سۈرەت قۇرغىلى بولمىدى

en: Failed to create a thumbnail.
ug: كىچىك سۈرەت قۇرۇش مەغلۇپ بولدى.

en: Could not write image.
ug: سۈرەتنى يازغىلى بولمىدى.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ug: ھەمبەھىرلەنگەن ئەسلەك بۆلىكى %1 گە قېتىلىش مەغلۇپ بولدى

en: Image is too big for the shared memory segment
ug: ھەمبەھىرلەنگەن ئەسلەك بۆلىكىگە نىسبەتەن سۈرەت بەك چوڭ
