kio_trash - en to ug translation catalogue (17 entries)

en:  day |  days
ug[0]:  كۈن

en: Delete files older than:
ug: بۇنىڭدىن كونا بولغان ھۆججەتلەرنى ئۆچۈرۈش:

en: Limit to maximum size
ug: ئەڭ چوڭ چوڭلۇقىنىڭ چېكى

en: Maximum size:
ug: ئەڭ چوڭ چوڭلۇقى:

en: When limit reached:
ug: چەككە يەتكەندە:

en: Warn Me
ug: مېنى ئاگاھلاندۇر

en: Delete Oldest Files From Trash
ug: ئەخلەتخانىدىكى كونا ھۆججەتلەرنى ئۆچۈر

en: Delete Biggest Files From Trash
ug: ئەخلەتخانىدىكى ئەڭ چوڭ ھۆججەتنى ئۆچۈر

en: Malformed URL %1
ug: بولمىغۇر URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
ug: مۇندەرىجە %1 مەۋجۇت ئەمەس، شۇڭا ھۆججەتنى ئەسلىدىكى ئورنىغا ئەسلىگە كەلتۈرگىلى بولمايدۇ. شۇڭا سىز مۇندەرىجە قۇرغاندىن كېيىن ئەسلىگە كەلتۈرۈش مەشغۇلاتى قىلسىڭىز ياكى ھۆججەتنى باشقا يەرگە سۆرەپ تاشلىسىڭىز بولىدۇ.

en: This file is already in the trash bin.
ug: بۇ ھۆججەت ئاللىقاچان ئەخلەتخانىدا.

en: not supported
ug: قوللىمايدۇ

en: Empty the contents of the trash
ug: ئەخلەتخانىدىكى مەزمۇنلارنى تازىلاش

en: Restore a trashed file to its original location
ug: ئەخلەتخانىدىكى ھۆججەتنى ئەسلىدىكى ئورنىغا ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Ignored
ug: پەرۋا قىلمىدى

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
ug: ئەخلەت بەك كۆپىيىپ كەتتى!
    ئەخلەتخانىنى قولدا تازىلاڭ.

en: The file is too large to be trashed.
ug: ھۆججەت بەك چوڭ، ئەخلەتخانىغا سىغمايدۇ.
