kioclient - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: KIO Client
ug: KIO خېرىدارى

en: 
    Syntax:
ug: 
    گرامماتىكا:

en:   kioclient openProperties 'url'
                # Opens a properties menu
ug:   kioclient openProperties 'url'
                # خاسلىق تىزىملىكىنى ئاچىدۇ

en: Overwrite destination if it exists (for copy and move)
ug: نىشاندا ھۆججەت مەۋجۇت بولسا قاپلىۋېتىش (كۆچۈرۈش ۋە يۆتكەش مەشغۇلاتىدا)

en: file or URL
ug: ھۆججەت ياكى URL

en: Source URL or URLs
ug: مەنبە URL ياكى URLs

en: Destination URL
ug: نىشان  URL

en: Show available commands
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان بۇيرۇقلارنى كۆرسەت

en: Command (see --commands)
ug: بۇيرۇق (--commands  غا قاراڭ)

en: Arguments for command
ug: بۇيرۇقنىڭ پارامېتىرلىرى

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, not enough arguments
ug: %1: گرامماتىكىلىق خاتالىق، پارامېتىرلار يېتەرلىك ئەمەس

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, too many arguments
ug: %1: گرامماتىكىلىق خاتالىق، پارامېتىرلار بەك كوپ

en: Unable to download from an invalid URL.
ug: ئىناۋەتسىز تور ئادرېسى(URL) دىن چۈشۈرگىلى بولمىدى.

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, unknown command '%2'
ug: %1: گرامماتىكىلىق خاتالىق، بۇيرۇق ‹%2› تونۇش بۇيرۇق ئەمەس
