knotify4 - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
ug: ئۈسكۈنە ئۇقتۇرۇشى

en: Could not mount the following device: %1
ug: تۆۋەندىكى ئۈسكۈنىلەرنى ئېگەرلىگىلى بولمىدى: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
ug: تۆۋەندىكى ئۈسكۈنىنى ئېگەرسىزلىگىلى بولمىدى: %1
    بۇ ئۈسكۈنىدىكى بىر ياكى بىر قانچە ھۆججەت مەلۇم بىر پروگراممىدا ئىشلىتىلىۋېتىپتۇ

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
ug: تۆۋەندىكى ئۈسكۈنىنى ھازىر بىخەتەر چىقىرىشقا بولىدۇ: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
ug: تۆۋەندىكى ئۈسكۈنىنى چىقارغىلى بولمىدى: %1
    بۇ ئۈسكۈنىدىكى بىر ياكى بىر قانچە ھۆججەت مەلۇم بىر پروگراممىدا ئىشلىتىلىۋېتىپتۇ

en: The following device can now be safely removed: %1
ug: تۆۋەندىكى ئۈسكۈنىنى ھازىر بىخەتەر چىقىرىشقا بولىدۇ: %1

en: KDE Notification Daemon
ug: ك د ئې(KDE) ئۇقتۇرۇش مۇئەككىلى

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
ug: (C) 1997-2008، KDE ئىجادىيەتچىلىرى

en: Current Maintainer
ug: نۆۋەتتىكى مەسئۇلى

en: Previous Maintainer
ug: ئالدىنقى مەسئۇل ئادەم

en: Sound support
ug: ئاۋاز قوللىشى

en: Porting to KDE 4
ug: KDE 4 كە كۆچۈرۈش

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
ug: Jovie تېكىست ئوقۇغۇ مۇلازىمېتىرنى باشلاش مەغلۇپ بولدى
