kquitapp - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
ug: بۇيرۇق قۇرىدىكى پروگرامما ئاخىرلاشتۇرغۇچ

en: Quit a D-Bus enabled application easily
ug: D-Bus ئىناۋەتلىك قىلىنغان پروگراممىلارنى ئاسان ئاخىرلاشتۇرىدۇ

en: (c) 2006, Aaron Seigo
ug: (c) 2006، Aaron Seigo

en: Current maintainer
ug: نۆۋەتتىكى مەسئۇلى

en: Full service name, overrides application name provided
ug: تەمىنلەنگەن پروگرامما ئاتىنى قاپلايدىغان تولۇق مۇلازىمەت ئاتى

en: Path in the D-Bus interface to use
ug: D-Bus ئارايۈزىدىكى ئىشلىتىلىدىغان يول

en: The name of the application to quit
ug: ئاخىرلاشتۇرىدىغان پروگراممىنىڭ ئاتى

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
ug: پروگرامما %1 تېپىلمىدى (مۇلازىمەت %2 نى ۋە يول %3 نى ئىشلىتىدىغان)

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
ug: پروگرامما %1 نى ئاخىرلاشتۇرۇش مەغلۇپ بولدى. مەلۇم قىلىنغان خاتالىق:
    
         %2 : %3
