kreadconfig - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
ug: KConfig كىرگۈلىرىنى ئوقۇش- بارلىق shell قوليازمىلىرى ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ

en: Use <file> instead of global config
ug: ئومۇمىي سەپلىمە ئورنىغا <ھۆججەت> نى ئىشلەت

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
ug: كۆرمەكچى بولغان گۇرۇپپا. قەۋەتلەنگەن گۇرۇپپىلارغا قايتا-قايتا ئىشلىتىڭ.

en: Key to look for
ug: ئىزدەيدىغان ئاچقۇچلۇق سۆز

en: Default value
ug: كۆڭۈلدىكى قىممەت

en: Type of variable
ug: ئۆزگەرگۈچىنىڭ تىپى
