kuiserver - en to ug translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
ug: تاماملانغان ۋەزىپىلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
ug: ئۇلارنى باشقا بىر تىزىمغا يۆتكەيدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
ug: ئۇلارنى يۆتكە

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
ug: ھەممە ۋەزىپىنى بىر تىزىمدا كۆرسىتىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
ug: ھەممە ۋەزىپىنى شاخسىمان تىزىمدا كۆرسىتىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
ug: ئايرىم كۆزنەكلەرنى كۆرسەت

en: %1 file | %1 files
ug[0]: %1 ھۆججەت

en: %1 folder | %1 folders
ug[0]: %1 قىسقۇچ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
ug: ئۇلارنى باشقا بىر تىزىمغا يۆتكەيدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
ug: ئۇلارنى يۆتكەيدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
ug: ھەممە ۋەزىپىنى بىر تىزىمدا كۆرسىتىدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
ug: ھەممە ۋەزىپىنى شاخسىمان تىزىمدا كۆرسىتىدۇ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
ug: ئايرىم كۆزنەكلەرنى كۆرسىتىدۇ.

en: Job Manager
ug: ۋەزىپە باشقۇرغۇچ

en: KDE Job Manager
ug: KDE ۋەزىپە باشقۇرغۇچ

en: (C) 2000-2009, KDE Team
ug: (C) 2000-2009، KDE ئەترىتى

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Former Maintainer
ug: بۇرۇنقى مەسئۇل ئادەم

en: Former maintainer
ug: بۇرۇنقى مەسئۇل ئادەم

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: %1 of %2 processed
ug: بىر تەرەپ قىلىپ بولغىنى %1/ %2

en: %1 processed at %2/s
ug: بىر تەرەپ قىلىپ بولغىنى %1، تېزلىكى %2/s

en: %1 processed
ug: %1 بىر تەرەپ قىلىندى

en: Clear
ug: تازىلا

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

en: Resume
ug: داۋاملاشتۇر

en: Configure...
ug: سەپلە…

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
ug: ئىجرا بولۇۋاتقان ھۆججەت يوللاش/ۋەزىپە تىزىمى(kuiserver)

en: Behavior
ug: ھەرىكەت
