kurifilter - en to ug translation catalogue (33 entries)

[ctx: @title:column Name label from web shortcuts column]
en: Name
ug: ئاتى

[ctx: @title:column]
en: Shortcuts
ug: تېزلەتمىلەر

[ctx: @title:column]
en: Preferred
ug: 1-تاللاش تۈرى

[ctx: @item:inlistbox No default web shortcut]
en: None
ug: يوق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEnableShortcuts)
en: &Enable Web shortcuts
ug: تور تېزلەتمىسىنى ئىناۋەتلىك قىل(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSelectedShortcutsOnly)
en: &Use preferred shortcuts only
ug: ئامراق تېزلەتمىلەرنىلا ئىشلەت(&U)

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchLineEdit)
en: Search for shortcut
ug: تېزلەتمە ئىزدەش

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pbNew)
en: Add a new Web shortcut
ug: يېڭى WEB تېزلەتمىسى قوشىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNew)
en: &New...
ug: يېڭى(&N)…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pbChange)
en: Modify the highlighted Web shortcut
ug: يورۇتۇلغان WEB تېزلەتمىسىنى ئۆزگەرتىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Chan&ge...
ug: ئۆزگەرت(&G)…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pbDelete)
en: Delete the highlighted Web shortcut
ug: يورۇتۇلغان WEB تېزلەتمىسىنى ئۆچۈرىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: De&lete
ug: ئۆچۈر(&L)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDefaultEngine)
en: Default Web &shortcut:
ug: كۆڭۈلدىكى WEB تېزلەتمىسى(&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: &Keyword delimiter:
ug: ئاچقۇچلۇق سۆز ئايرىغۇچ(&K):

[ctx: Colon as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbDelimiter)
en: Colon
ug: قوش چېكىت

[ctx: Space as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbDelimiter)
en: Space
ug: بوشلۇق

en: No preferred search providers were found.
ug: ئامراق ئىزدەش تەمىنلىگۈچىسى تېپىلمىدى.

en: No search providers were found.
ug: ئىزدەش تەمىنلىگۈچىسى تېپىلمىدى.

en: Search F&ilters
ug: سۈزگۈچ ئىزدە(&I)

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Modify Web Shortcut
ug: Web تېزلەتمىسىنى تۈزەت

en: New Web Shortcut
ug: يېڭى Web تېزلەتمىسى

en: The shortcut "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
ug: تېزلەتمە «%1» ئاللىقاچان «%2» غا تەقسىملەنگەن. باشقا بىرىنى تاللاڭ.

en: The following shortcuts are already assigned. Please choose different ones.
    %1
ug: تۆۋەندىكى تېزلەتمىلەر ئاللىقاچان تەقسىملىنىپ بولغان. باشقا بىرىنى ئىشلىتىڭ:.
    %1

en: Keep It
ug: ساقلاپ قال

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbName)
en: Enter the human-readable name of the search provider here.
ug: ئىزدەشنى تەمىنلىگۈچىنىڭ چۈشىنىشلىك ئاتىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbName)
en: Shortcut &name:
ug: تېزلەتمە ئاتى(&N):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbQuery)
en: Shortcut &URL:
ug: تېزلەتمە &URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query.
ug: ئىزدەش سۈرۈشتۈرمىسىنى كودلاشتا ئىشلىتىدىغان ھەرپ توپلىمىنى تاللاڭ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbShortcut)
en: &Shortcuts:
ug: تېزلەتمىلەر(&S):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query
ug: ئىزدەش سۈرۈشتۈرمىسىنى كودلاشتا ئىشلىتىدىغان ھەرپ توپلىمىنى تاللاڭ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCharset)
en: &Charset:
ug: ھەرپ توپلىمى(&C):
