plasma_scriptengine_qscript - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Images
ug: سۈرەتلەر

en: Configuration Definitions
ug: سەپلىمە ئېنىقلىمىسى

en: User Interface
ug: كۆرۈنمەيۈز

en: Data Files
ug: سانلىق-مەلۇمات ھۆججەتلىرى

en: Executable Scripts
ug: ئىجراچان قوليازمىلار

en: Translations
ug: تەرجىمىسى

en: Animation scripts
ug: جانلاندۇرۇم قوليازمىسى

en: Main Script File
ug: ئاساسىي قوليازما ھۆججىتى

en: Unable to load script file: %1
ug: قوليازما ھۆججىتى يۈكلىگىلى بولمىدى: %1

en: debug takes one argument
ug: debug نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار

en: print() takes one argument
ug: فۇنكسىيە print() نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار

en: listAddons takes one argument: addon type
ug: listAddons نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار: قوشۇلما تىپى

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
ug: listAddons نىڭ ئىككى ئارگۇمېنتى بار: قوشۇلما تىپى ۋە ئوقۇيدىغان قوشۇلما ئاتى

en: Failed to find Addon %1 of type %2
ug: تىپى %2 بولغان قوشۇلما %1 تېپىلمىدى

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
ug: قوشۇلما %1 نىڭ قوليازما ھۆججىتىنى ئېچىش مەغلۇپ بولدى: %2

en: setData() takes at least one argument
ug: فۇنكسىيە setData() نىڭ ئاز دېگەندە بىر ئارگۇمېنتى بار

en: Could not extract the DataEngineObject
ug: سانلىق-مەلۇمات ماتور نەڭىنى(DataEngineObject)نى يايغىلى بولمىدى

en: Could not extract the DataEngine
ug: سانلىق-مەلۇمات ماتورىنى يايغىلى بولمىدى

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
ug: فۇنكسىيە removeAllData() نىڭ ئاز دېگەندە بىر ئارگۇمېنتى بار(مەنبە ئاتى)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
ug: فۇنكسىيە removeData() نىڭ ئاز دېگەندە ئىككى ئارگۇمېنتى بار(مەنبە ۋە ئاچقۇچ ئاتى)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
ug: مۇلازىمەت ئەڭ ئاز دېگەندا بىر پارامېتىر كېرەك: مۇلازىمەت ئاتى

en: Requested service %1 was not found in the Package.
ug: بوغچىدا تەلەپ قىلىنغان مۇلازىمەت %1 يوق ئىكەن.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
ug: لازىملىق كېڭەيتىلمە '%1' نىڭ دەلىللەش ئىلتىماسى رەت قىلىندى

en: loadui() takes one argument
ug: فۇنكسىيە loadui() نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار

en: Unable to open '%1'
ug: «%1» نى ئاچقىلى بولمىدى.

en: Constructor takes at least 1 argument
ug: Constructor نىڭ ئاز دېگەندە بىر ئارگۇمېنتى بار

en: dataEngine() takes one argument
ug: فۇنكسىيە dataEngine() نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار

en: Could not extract the Applet
ug: قوللانچاقنى يايغىلى بولمىدى

en: service() takes two arguments
ug: فۇنكسىيە service() نىڭ ئىككى ئارگۇمېنتى بار

en: service() takes one argument
ug: فۇنكسىيە service() نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
ug: %1 نىڭدىكى %2 قۇردا خاتالىق يۈز بەردى. <br><br>%3

en: animation() takes one argument
ug: فۇنكسىيە animation() نىڭ بىر ئارگۇمېنتى بار

en: %1 is not a known animation type
ug: %1 بىلىدىغان جانلاندۇرۇم تىپى ئەمەس

en: i18n() takes at least one argument
ug: i18n() ئاز دېگەندە بىر ئەركىن ئۆزگەرگۈچىگە ئېھتىياجلىق

en: i18nc() takes at least two arguments
ug: i18n() ئاز دېگەندە ئىككى ئەركىن ئۆزگەرگۈچىگە ئېھتىياجلىق

en: i18np() takes at least two arguments
ug: i18np() ئاز دېگەندە ئىككى ئەركىن ئۆزگەرگۈچىگە ئېھتىياجلىق

en: i18ncp() takes at least three arguments
ug: i18ncp() ئاز دېگەندە ئۈچ ئەركىن ئۆزگەرگۈچىگە ئېھتىياجلىق
