kget - en to ug translation catalogue (347 entries)

en: Syntax
ug: گرامماتىكا

en: Escape sequences
ug: Escape تەرتىپلىرى

en: Regular expression
ug: مۇنتىزىم ئىپادە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
ug: سىستېما قونداق سىنبەلگىسىنى ئىناۋەتلىك قىل

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
ug: چۈشۈرۈش ھالىتىنى ئەسلىگە كەلتۈر

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
ug: ھەممە چۈشۈرۈشلەرنى باشلا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
ug: ھەممە چۈشۈرۈشلەرنى توختات

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
ug: ئىزچىل سورا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
ug: ئۆزلۈكىدىن ئات ئۆزگەرت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
ug: قاپلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
ug: جانلاندۇرۇمنى قوزغات

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, rename)
en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
ug: چەك يوق

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalDownloadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalUploadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_TransferSpeedLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: prop
en:  KiB/s
ug:  كىلوبايت‏/s

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
ug:  سېكۇنت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
ug: ئېغىز:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
ug: ئىشلەتكۈچى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ug: ئىم:

en: Include
ug: ئىچىدە

en: Exclude
ug: سىرتىدا

en: Plugins
ug: قىستۇرما

en: Turn Off Computer
ug: كومپيۇتېرنى تاقاش

en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
ug: تور

en: Web Interface
ug: Web كۆرۈنۈش

en: Verification
ug: ئىسپاتلاش

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
ug: يۈرۈشلەشتۈرۈش

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
ug: ئالىي

en: Advanced Options
ug: ئالىي تاللانما

en: Transfer Plugins
ug: يوللاش قىستۇرمىلىرى

en: New Group
ug: يېڭى گۇرۇپپا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
ug: ئاجىز (ئەڭ تېز)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
ug: كۈچلۈك (تەۋسىيە)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
ug: ئەڭ كۈچلۈك (ئەڭ ئاستا)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, signature) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup)
en: Signature
ug: ئىمزا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
ug: ئۆزلۈكىدىن دەلىللەش

en: Error
ug: خاتالىق

[ctx: file in a filesystem]
en: File
ug: ھۆججەت

[ctx: status of the download]
en: Status
ug: ھالىتى

[ctx: size of the download]
en: Size
ug: چوڭلۇقى

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
ug: يىغىندا تەكشۈر

[ctx: signature of a file]
en: Signature
ug: ئىمزا

en: Remove Group
ug: گۇرۇپپىنى چىقىرىۋەت

en: Overwrite existing file?
ug: مەۋجۇت ھۆججەتنى قاپلامسىز؟

en: New Download
ug: يېڭى چۈشۈرۈش

en: Enter URL:
ug: URL كىرگۈزۈڭ:

en: Save As
ug: باشقا ئاتتا ساقلا

en: Malformed URL:
    %1
ug: بۇزۇق URL:
    %1

en: Download it again?
ug: ئۇنى قايتا چۈشۈرەمدۇ؟

en: Delete it and download again?
ug: ئۇنى ئۆچۈرۈۋېتىپ قايتا چۈشۈرەمدۇ؟

en: Directory is not writable
ug: مۇندەرىجە يېزىشچان ئەمەس

en: File already exists
ug: ھۆججەت مەۋجۇت

en: Download completed
ug: چۈشۈرۈش تامام

en: Download started
ug: چۈشۈرۈش باشلاندى

en: Resolve
ug: تەھلىل

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
ug: تاقا

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
ug: توختات

en: <p>All transfers have been finished.</p>
ug: <p>ھەممە يوللاش تاماملاندى</p>

en: Downloads completed
ug: چۈشۈرۈشلەر تاماملاندى

en: Downloading....
ug: چۈشۈرۈۋاتىدۇ…

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
ug: كېچىكتۈرۈش

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
ug: توختىدى

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
ug: توختىتىلدى

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
ug: تاماملاندى

en: 1 Item | %1 Items
ug[0]: %1 تۈر

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
ug: باشلاش

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
ug: توختا

en: Stalled
ug: توختىتىلدى

[ctx: name of download]
en: Name
ug: ئاتى

[ctx: status of download]
en: Status
ug: ھالىتى

[ctx: size of download]
en: Size
ug: چوڭلۇقى

[ctx: progress of download]
en: Progress
ug: سۈرئەت

[ctx: speed of download]
en: Speed
ug: سۈرئىتى

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
ug: قالغان ۋاقىت

en: Question
ug: سوئال

en: No URL specified.
ug: ھېچقانداق URL بەلگىلەنمىگەن.

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
ug: تىپى

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
ug: ئالاھىدىلىك كودى

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
ug: ئىسپاتلانغان

[ctx: @label number]
en: Nr
ug: نومۇرى

[ctx: @label]
en: File name
ug: ھۆججەت ئىسمى

[ctx: @label Progress of transfer]
en: Finished
ug: تاماملاندى

[ctx: @label Speed of transfer]
en: Speed
ug: سۈرئىتى

[ctx: @label Status of transfer]
en: Status
ug: ھالىتى

[ctx: @action:button start a transfer]
en: Start
ug: باشلاش

[ctx: @action:button]
en: Stop
ug: توختا

[ctx: @action:button]
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

[ctx: @label Download from]
en: Source:
ug: مەنبە:

[ctx: @label Save download to]
en: Saving to:
ug: ساقلايدۇ:

[ctx: @label Title in header]
en: Web Interface
ug: Web كۆرۈنۈش

[ctx: @action]
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

[ctx: @action]
en: Refresh
ug: يېڭىلا

[ctx: @action]
en: Enter URL:
ug: URL كىرگۈزۈڭ:

[ctx: @action:button]
en: OK
ug: تامام

[ctx: @action (Refresh very x )seconds]
en: seconds
ug: سېكۇنت

[ctx: @action:button]
en: Save Settings
ug: تەڭشەكلەرنى ساقلاش

[ctx: @title]
en: Downloads
ug: چۈشۈرۈلمىلەر

en: Core Developer
ug: غوللۇق ئىجادىيەتچىلەر

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: Former Developer
ug: سابىق ئىجادىيەتچى

en: Top Priority
ug: ئەڭ يۇقىرى مەرتىۋە

en: Delete Group | Delete Groups
ug[0]: گۇرۇپپا ئۆچۈر

en: Set Icon...
ug: سىنبەلگە بەلگىلەش…

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
ug: تاللىغاننى چىقىرىۋەت

en: Start All
ug: ھەممىنى باشلاش

en: Pause All
ug: ھەممىنى ۋاقىتلىق توختات

en: Pauses all transfers
ug: ھەممە يوللاشلارنى ۋاقىتلىق توختىتىدۇ

en: Stop Selected
ug: تاللىغاننى توختات

en: Pauses selected transfer
ug: تاللانغان يوللاشنى توختىتىدۇ

en: Start
ug: باشلاش

en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

en: Open Destination
ug: نىشاننى ئاچ

en: Open File
ug: ھۆججەت ئاچ

en: Show Details
ug: تەپسىلاتلارنى كۆرسەت

en: Copy URL to Clipboard
ug: URL نى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈر

en: No Action
ug: مەشغۇلات يوق

en: Konqueror Integration
ug: Konqueror يۈرۈشلەشتۈرۈلۈشى

en: Enable
ug: قوزغات

en: Confirm Quit
ug: چېكىنىشنى جەزملەش

en: Text File
ug: تېكىست ھۆججەت

en: Group name:
ug: گۇرۇپپا ئاتى:

en: &Download
ug: چۈشۈر(&D)

en: Files
ug: ھۆججەتلەر

en: Trackers
ug: مۇلازىمېتىرلار

en: Webseeds
ug: Web ئۇرۇقى

en: Chunk
ug: پارچە

en: Progress
ug: سۈرئەت

en: Peer
ug: كىشى

en: Down Speed
ug: چۈشۈرۈش تېزلىكى

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chunks
ug: پارچىلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
ug: جەمئىي:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
ug: نۆۋەتتە چۈشۈرۈۋاتقىنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Downloaded:
ug: چۈشۈرگىنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
ug: سول:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
ug: چوڭلۇقى:

[ctx: Open file]
en: Open
ug: ئاچ

en: Download first
ug: ئالدىدا چۈشۈر

en: Download normally
ug: نورمال چۈشۈرۈش

en: Download last
ug: ئەڭ ئاخىرىدا چۈشۈر

en: Do Not Download
ug: چۈشۈرمە

en: Delete File(s)
ug: ھۆججەت(لەر)نى ئۆچۈرۈش

en: Move File
ug: ھۆججەت يۆتكە

en: Collapse Folder Tree
ug: قىسقۇچ شاخسىمان تىزىمىنى قاتلا

en: Expand Folder Tree
ug: قىسقۇچ دەرىخىنى يېيىش

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
ug[0]: بۇ ھۆججەتلەرنىڭ بارلىق سانلىق-مەلۇماتلىرى يوقىلىدۇ، راست بۇنى قىلامسىز؟

en: Select a directory to move the data to.
ug: سانلىق-مەلۇماتلارنى يۆتكەيدىغان مۇندەرىجىنى تاللايدۇ.

en: Priority
ug: مەرتىۋە

en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
ug: % تامام

[ctx: Download first]
en: First
ug: بىرىنچى

[ctx: Download last]
en: Last
ug: ئاخىرقى

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
ug: نورمال

[ctx: Preview available]
en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

[ctx: Preview pending]
en: Pending
ug: كۈتۈۋاتىدۇ

[ctx: No preview available]
en: No
ug: ياق

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
ug: نورمال

[ctx: preview available]
en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

[ctx: Choked]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not choked]
en: No
ug: ياق

[ctx: Snubbed]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not snubbed]
en: No
ug: ياق

[ctx: Interested]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not Interested]
en: No
ug: ياق

[ctx: Interesting]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not Interesting]
en: No
ug: ياق

en: IP Address
ug: ‍IP ئادرېس:

en: Client
ug: خېرىدار

en: Availability
ug: بارى

en: Score
ug: ئېرىشكەن نومۇر

en: Upload Slot
ug: يۈكلەش ئوقۇرى

en: Requests
ug: ئىلتىماسلار

en: Downloaded
ug: چۈشۈرۈلدى

en: Uploaded
ug: يۈكلەندى

en: Interested
ug: قىزىقارلىق

en: Interesting
ug: قىزىقارلىق

en: IP address of the peer
ug: قارشى تەرەپنىڭ IP ئادرېسى

en: Download speed
ug: چۈشۈرۈش تېزىكى

en: Upload speed
ug: يۈكلەش تېزلىكى

en: The number of download and upload requests
ug: چۈشۈرۈش ۋە يۈكلەش ئىلتىماس سانى

en: File
ug: ھۆججەت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: Status
ug: ھالىتى

en: Leechers
ug: لىچېر

en: Times Downloaded
ug: چۈشۈرۈش سانى

en: Next Update
ug: كېيىنكى يېڭىلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
ug: مۇلازىمېتىر قوش

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
ug: بۇ يەردە ئىسمى <b>%1</b> بولغان ئىزلىغۇچى بار.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
ug: مۇلازىمېتىر چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
ug: ئىزلىغۇچنى ئۆزگەرتىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
ug: ئىزلىغۇچلارنى يېڭىلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
ug: كۆڭۈلدىكىگە قايتۇر

en: Speed
ug: سۈرئىتى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
ug: ستاتىستىكىلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
ug: چۈشۈرۈش سۈرئىتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
ug: يوللاش سۈرئىتى:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
ug: سول:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
ug: ھەممىسى:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
ug: مەنبە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
ug: ساقلايدۇ:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
ug: چەكلىمە يوق

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: KiB
ug: كىلوبايت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
ug: UTP كېلىشىمنى قوزغات

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
ug: قىسقۇچلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
ug: كۆڭۈلدىكى توررېنت قىسقۇچ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
ug: ئالدىن تەقسىملەنگەن دىسكا بوشلۇقى

en: Downloading Torrent File....
ug: توررېنت ھۆججەتنى چۈشۈرۈۋاتىدۇ…

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
ug: چۈشۈرۈۋاتىدۇ…

en: Torrent file does not exist
ug: توررېنت ھۆججىتى مەۋجۇت ئەمەس

en: Analyzing torrent....
ug: توررېنتنى تەھلىل قىلىۋاتىدۇ…

en: Cannot initialize port...
ug: ئېغىزنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى…

en: &Advanced Details
ug: ئالىي تەپسىلات(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancel)
en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Append
ug: قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
ug: ئۇسۇلى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
ug: نەتىجە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
ug: ئەن

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
ug: ھالەت ئۆزگەرت

[ctx: Transfer State: Finished]
en: Finished
ug: تاماملاندى

[ctx: Transfer State: Aborted]
en: Aborted
ug: توختىتىلدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: User Scripts
ug: ئىشلەتكۈچى قوليازمىلىرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Path
ug: يول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: RegExp
ug: مۇنتىزىم ئىپادە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newScriptButton)
en: New Script....
ug: يېڭى قوليازما…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeScriptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editScriptButton)
en: Edit....
ug: تەھرىر…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureScriptButton)
en: Configure....
ug: سەپلە…

en: Add New Script
ug: يېڭى قوليازما قوش

en: Edit Script
ug: قوليازما تەھرىر

en: Set Script File
ug: قوليازما ھۆججەت تەڭشەك

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptPathLabel)
en: Path:
ug: يول:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptDescriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
ug: چۈشەندۈرۈش:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileSettingGroupBox)
en: File Settings
ug: ھۆججەت تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
ug: ھۆججەت ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel)
en: Quality:
ug: سۈپەت:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login Info
ug: تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
ug: ئۇلىنىۋاتىدۇ…

en: File Selection
ug: ھۆججەت تاللا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
ug: ماتور ئىسمى:

en: Insert Engine
ug: ماتور قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
ug: ئىزدەش ماتورى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
ug: ماتور ئىسمى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
ug: يېڭى ماتور…

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
ug: ئىجرا قىلىۋاتىدۇ…

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Semantic Desktop
ug: Semantic ئۈستەلئۈستى

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
ug: يېپىشقاق

en: Hide Main Window
ug: ئاساسىي كۆزنەكنى يوشۇرۇش

en: Ready
ug: تەييار

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
ug: گۇرۇپپا تەڭشەكلەر

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
ug: تەڭشەلمىگەن

en: &Open File
ug: ھۆججەتنى ئاچ(&O)

[ctx: The transfer is running]
en: Running
ug: ئىجرادا

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
ug: توختىدى

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
ug: توختىتىلدى

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Source File
ug: مەنبە ھۆججەت

en: Destination
ug: نىشان

en: Time
ug: ۋاقىت

en: File Size
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى

en: Today
ug: بۈگۈن

en: Last week
ug: ئالدىنقى ھەپتە

en: Last month
ug: ئوتكەن ئاي

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
ug: تاماملاندى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
ug: تارىخنى تازىلاش

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
ug: چېسلا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
ug: ماشىنا

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
ug: تاللانغاننى ئۆچۈرۈش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
ug: چۈشۈرۈش

en: Last Month
ug: ئوتكەن ئاي

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
ug: تاللانغاننى ئۆچۈر

en: Open file
ug: ھۆججەت ئاچ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
ug: چۈشۈرۈلمىلەر(&D)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
ug: كۆرسەت:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAll)
en: &Select All
ug: ھەممىنى تاللا(&S)

en: Import Links
ug: ئۇلانما ئەكىر

en: Contains
ug: ئۆز ئىچىگە ئالغان

en: Does Not Contain
ug: ئىچىدە ئەمەس

en: All
ug: ھەممىسى

en: Videos
ug: سىنلار

en: Images
ug: سۈرەتلەر

en: Audio
ug: ئۈن

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Regular Expression
ug: مۇنتىزىم ئىپادە

[ctx: name of a file]
en: Name
ug: ئاتى

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
ug: چۈشۈر(&D)

en: File Name
ug: ھۆججەت ئاتى

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
ug: ھۆججەت تىپى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
ug: سالاھىيەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
ug: نەشرى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
ug: تىل:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
ug: نەشر ھوقۇقى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
ug: تارقاتقۇچى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
ug: ئاتى:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
ug: تارقاتقۇچى

[ctx: comma, to seperate members of a list]
en: ,
ug: ،

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
ug: ئادەتتىكى

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
ug: تاللاشچان

en: File Properties
ug: ھۆججەت خاسلىقى

en: Enter a filename.
ug: ھۆججەت ئاتىنى كىرگۈزۈڭ.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
ug: تەلەپ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
ug: تەۋسىيە قىلغان

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
ug: تاللاشچان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
ug: مەنبە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت:

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
ug: ھۆججەتلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
ug: مەرتىۋىسى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
ug: ئورنى:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
ug: ئەينەك

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
ug: مەرتىۋە

[ctx: Number of paralell connections to the mirror]
en: Connections
ug: باغلىنىشلار

[ctx: Location = country]
en: Location
ug: ئورنى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
ug: نىشان:

en: Rename File
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرت

en: &Rename
ug: ئات ئۆزگەرت(&R)

[ctx: trust level]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: trust level]
en: Undefined
ug: ئېنىقلىمىسىز

[ctx: trust level]
en: Never
ug: ھەرگىز

[ctx: trust level]
en: Marginal
ug: قىسمەن

[ctx: trust level]
en: Full
ug: تامامەن

[ctx: trust level]
en: Ultimate
ug: مۇتلەق

en: Unlimited
ug: چەكسىز

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
ug: ئىسپاتلانغان

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
ug: مەغلۇپ بولدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: Verify
ug: دەلىللە

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
ug: ئاچقۇچ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
ug: تارقاتقۇچى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
ug: ئېلخەت:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
ug: ئىزاھات:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
ug: قۇرۇلغان ۋاقتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
ug: ئىشەنچ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
ug: بارماق ئىزى:

en: %1 of %2
ug: %2 نىڭ %1

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
ug: مەنبە:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
ug: ھالىتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
ug: قالغان ۋاقىت:

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, mirrors)
en: Mirrors
ug: تەسۋىر

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verification)
en: Verification
ug: ئىسپاتلاش

en: Download Manager
ug: چۈشۈرۈش باشقۇرغۇسى

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
ug: ئالاھىدىلىك كودى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: &Verify
ug: تەكشۈر(&V)
