kio_zeroconf - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: FTP servers
ug: FTP مۇلازىمېتىرلىرى

en: WebDav remote directory
ug: WebDav يىراقتىكى مۇندەرىجە

en: Remote disk (sftp)
ug: يىراقتىكى دىسكا (sftp)

en: Remote disk (fish)
ug: يىراقتىكى دىسكا (fish)

en: NFS remote directory
ug: NFS يىراقتىكى مۇندەرىجە
