kppp - en to ug translation catalogue (70 entries)

en: &Edit...
ug: تەھرىر(&E)…

en: &New...
ug: يېڭى(&N)…

en: De&lete
ug: ئۆچۈر(&L)

en: Volume:
ug: دىسكا:

en: Create New Account
ug: يېڭى ھېسابات تۇرغۇزۇش

en: &Wizard
ug: يېتەكچى(&W)

en: Confirm
ug: جەزملە

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: New Account
ug: يېڭى ھېسابات

en: Dial
ug: نومۇر بېسىش

en: Gateway
ug: تور ئۆتكىلى

en: DNS Servers
ug: DNS مۇلازىمېتىر

en: Execute
ug: ئىجرا قىل

en: Execute Programs
ug: پروگرامما ئىجرا قىلىش

en: Byte
ug: بايت

en: KiB
ug: كىلوبايت

en: MiB
ug: مېگابايت

en: GiB
ug: گىگابايت

en: Selected:
ug: تاللانغىنى:

en: Bytes In
ug: كىرگەن بايت

en: Bytes Out
ug: چىققان بايت

en: (none)
ug: (يوق)

en: Connecting to:
ug: باغلىنىدىغىنى:

en: &Log
ug: خاتىرە(&L)

en: Connecting to: %1
ug: باغلىنىۋاتىدۇ: %1

en: Setting
ug: تەڭشەك

en: Scanning %1
ug: تەكشۈرۈۋاتقىنى %1

en: Saving %1
ug: %1 نى ساقلاۋاتىدۇ

en: Sending %1
ug: %1 نى ئەۋەتىۋاتىدۇ

en: Hangup
ug: ئېسىپ قوي

en: Answer
ug: جاۋاب

en: One moment please...
ug: بىر دەقىقە ساقلاڭ...

en: Scanning: %1
ug: تەكشۈرۈۋاتىدۇ: %1

en: Done
ug: تامام

en: None
ug: يوق

en: &Disconnect
ug: ئۈزۈۋەت(&D)

en: &Close
ug: ياپ(&C)

en: Details
ug: تەپسىلاتلار

en: Disconnect
ug: ئۈز

en: &Add...
ug: قوش(&A)…

en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

en: User-defined
ug: ئىشلەتكۈچى ئىختىيارىچە

en: Static IP address
ug: مۇقىم IP ئادرېس

en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Automatic
ug: ئاپتوماتىك

en: Manual
ug: قولدا

en: &Add
ug: قوش(&A)

en: &Insert
ug: قىستۇر(&I)

en:  sec
ug:  سېكۇنت

en: Bac&kground:
ug: تەگلىك(&K):

en: &Text:
ug: تېكىست(&T):

en: &Password:
ug: ئىم(&P):

en: &Connect
ug: باغلان(&C)

en: Miscellaneous Settings
ug: باشقا تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: &Details
ug: تەپسىلاتلار(&D)

en: Disconnecting...
ug: ئۈزۈۋاتىدۇ…

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
ug: (c) 1999-2002، The KPPP Developers

en: Current maintainer
ug: نۆۋەتتىكى مەسئۇلى

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Exit
ug: چېكىن

en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

en: Help
ug: ياردەم

en: Unknown speed
ug: نامەلۇم تېزلىك

en: &Device
ug: ئۈسكۈنە(&D)

en: Modem Settings
ug: مودېم تەڭشەكلىرى

en: Statistics
ug: ستاتىستىكا

en: unavailable
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: Password:
ug: ئىم:
