kppplogview - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Filename:
ug: ھۆججەت ئاتى:

en: File Format
ug: ھۆججەت فورماتى

en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
ug: (c) 1999-2002، The KPPP Developers

en: %1 KiB
ug: %1 كىلوبايت‏

en: %1 MiB
ug: %1 مېگابايت

en: Connection
ug: باغلىنىش

en: Day
ug: كۈن

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Until
ug: غىچە

en: Duration
ug: ۋاقتى

en: Bytes In
ug: كىرگەن بايت

en: Bytes Out
ug: چىققان بايت

en: &Export...
ug: ئېكسپورت قىل(&E)…

en: Overwrite file?
ug: ھۆججەتنى قاپلىسۇنمۇ؟

en: Sorry
ug: كەچۈر
