kcm_remotecontrol - en to ug translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAction) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditDBusAction)
en: Dialog
ug: سۆزلەشكۈ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigurationWidget)
en: Linux Infrared Remote Control
ug: Linux ئىنفرا قىزىل نۇرلۇق تىزگىنلەش

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbCopyAction)
en: Duplicate action
ug: مەشغۇلاتنى كۆپەيت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbTrayIcon)
en: Show tray icon
ug: قونداق سىنبەلگىسىنى كۆرسىتىش

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ActionContainer)
en: Edit Action
ug: action تەھرىرلەش

[ctx: Button on the remote control]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Button:
ug: توپچا:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lFunctions)
en: Functions:
ug: فۇنكسىيىلەر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Parameters:
ug: پارامېتىرلار:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Options
ug: تاللانما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: &Add
ug: قوش(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove)
en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbUp)
en: Move Up
ug: ئۈستىگە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDown)
en: Move Down
ug: پەسكە

en: Profiles:
ug: سەپلىمە ھۆججەتلەر:

en: No button
ug: توپچىسىز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lButton)
en: Button:
ug: توپچا:

en: Function
ug: فۇنكسىيە

en: Parameters
ug: پارامېتىرلار

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: Value
ug: قىممەت

[ctx: Value is true]
en: True
ug: راست

[ctx: Value is false]
en: False
ug: يالغان

en: Profile Name
ug: سەپلەك(Profile) ھۆججەت ئاتى

[ctx: Profile name]
en: Name
ug: ئاتى

en: Button
ug: توپچا

en: Application
ug: پروگرامما
