sweeper - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Web Cache
ug: تور غەملىكى

en: Recent Documents
ug: يېقىنقى پۈتۈكلەر

en: Recent Applications
ug: يېقىنقى پروگراممىلىرى

[ctx: General system content]
en: General
ug: ئادەتتىكى

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
ug: تور كۆرۈش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
ug: شەخسىيەت تەڭشىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
ug: ھەممىنى تاللا(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
ug: ھەممىنى تاللىما(&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
ug: تازىلا(&C)
