libphonon - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
ug: <html dir="RTL">ئۈننى قايتا چېلىش ئۈسكۈنىسى <b>%1</b> ئىشلىمەيۋاتىدۇ<br/> <b>%2</b>ئالماشتۇرىدۇ. </html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
ug: <html dir="RTL">ئۈننى قايتا چېلىش ئۈسكۈنىسى <b>%1</b>گە ئالماشتۇرۇۋاتىدۇ،<br/>ئۇ ئىشلەتكىلى بولىدىغان بولىدۇ ھەمدە تېخىمۇ يۇقىرى تاللانما دەرىجىسىگە ئىگە بولىدۇ.</html>

en: Revert back to device '%1'
ug: '%1' ئۈسكۈنىنى ئەسلىگە قايتۇر

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
ug: <html dir="RTL">ئۈننى قايتا چېلىش ئۈسكۈنىسى <b>%1نى ئالماشتۇرۇۋاتىدۇ</b><br/>، ئۇ تېخىمۇ يۇقىرى تاللاش دەرىجىسىگە ئىگە ياكى مەزكۇر ۋاسىتە ئېقىمى ئالاھىدە سەپلىگەن.</html>

en: Restart Application
ug: پروگراممىنى قايتا باشلا

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
ug: سىز Phonon كۆپ ۋاستە سىستېمىسىنىڭ ئارقا ئۇچىنى ئۆزگەرتتىڭىز.
    
    بۇ ئۆزگەرتىشنى قوللانماقچى بولسىڭىز '%1' نى قايتا قوزغىتىشىڭىز كېرەك.

en: Main Menu
ug: ئاساسىي تىزىملىك

en: Title Menu
ug: تېما تىزىملىكى

en: Audio Menu
ug: ئۈن تىزىملىكى

en: Subtitle Menu
ug: تارماق باب تىزىملىكى

en: Chapter Menu
ug: باب تىزىملىكى

en: Angle Menu
ug: بۇلۇڭ تىزىملىكى

en: %0 by %1
ug: %0 ئاپتور %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
ug: ئۇقتۇرۇشلار

[ctx: Phonon::]
en: Music
ug: مۇزىكا

[ctx: Phonon::]
en: Video
ug: سىن

[ctx: Phonon::]
en: Communication
ug: ئالاقە

[ctx: Phonon::]
en: Games
ug: ئويۇنلار

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
ug: ياردەم ئىقتىدارى

[ctx: Phonon::]
en: Recording
ug: خاتىرىلەۋاتىدۇ

[ctx: Phonon::]
en: Control
ug: تىزگىن

en: PulseAudio Sound Server
ug: PulseAudio ئاۋاز مۇلازىمېتىرى

en: Volume: %1%
ug: ئاۋاز مىقدارى: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
ug: بۇ سۈرگۈچ بىلەن ئاۋاز تەڭشىلىدۇ. ئەڭ سولدىكى ئورنى 0%، ئەڭ ئوڭدىكى ئورنى %1%

en: Muted
ug: ئۈنسىز
