phonon_gstreamer - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: ئاگاھلاندۇرۇش: سىز GStreamer قىستۇرمىسىنى  ئورناتمىغاندەك تۇرىسىز.
    ھەممە ئۈن ۋە سىن ئىقتىدارلىرى چەكلەندى.

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Disable
ug: چەكلە

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
ug: سىز ئورناتقان GStreamer دا بىر ياكى بىر قانچە قىستۇرمىلار يوق تۇرىدۇ.

en: Missing codec helper script assistant.
ug: كود يەشكۈچ قوشۇمچە قوليازما ياردەمچىسى كەم.

en: Plugin codec installation failed.
ug: قىستۇرما كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچنى ئورنىتىش مەغلۇپ بولدى.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
ug: بىر ئىناۋەتسىز بولغان كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچنى ئورناتماقچى بولۇۋاتىدۇ.

en: The codec installer crashed.
ug: كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچ ئورنىتىش پروگراممىسىدا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: The required codec could not be found for installation.
ug: زۆرۈر بولغان كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچنى تاپقىلى بولمىدى.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
ug: كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچنى ئورنىتىۋاتقاندا ئېنىق بولمىغان خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Not all codecs could be installed.
ug: بارلىق كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچنى ئورناتقىلى بولمايدۇ.

en: User aborted codec installation
ug: كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچنى ئورنىتىۋاتقاندا ئىشلەتكۈچى توختىتىۋەتتى

en: Could not update plugin registry after update.
ug: يېڭىلانغاندىن كېيىن كودلىغۇچ-كودسىزلىغۇچ رويخېتىنى يېڭىلىغىلى بولمىدى.
