audiorename_plugin - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
uk: Вже існує давніший файл з назвою «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
uk: Вже існує схожий файл з назвою «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
uk: Вже існує новіший файл за назвою «%1».

en: Source File
uk: Файл джерела

en: Existing File
uk: Існуючий файл

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
uk: Хочете замінити існуючий файл тим, назву якого наведено праворуч?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
uk: Цей аудіофайл не збережено
    на локальному вузлі.
    Натисніть цей напис, щоб його завантажити.

en: Unable to load audio file
uk: Не вдається завантажити аудіофайл

en: Artist: %1
uk: Виконавець: %1

en: Title: %1
uk: Заголовок: %1

en: Comment: %1
uk: Коментар: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
uk: Бітова швидкість: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
uk: Частота вибірки: %1 %2

en: Length:
uk: Тривалість:
