htmlsearch - en to uk translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
uk: над:про:щодо:через:упоперек:фактично:
    поряд:після:знов:знову:проти:всі:
    майже:один:вздовж:впродовж:вже:також:хоча:
    завжди:серед:між:та:і:інше:інший:інша:любий:будь-який:
    абияк:будь-хто:хто-небудь:будь-що:що-небудь:всюди:є:
    навколо:став:стає:тому:що:було:буде:перед:
    початок:починати:за:поза:мільярд:обидва:обидві:але:
    може:міг:був:зробив:робить:ні:не:вниз:донизу:
    кожен:вісім:вісімдесят:вісімнадцять:або:інакше:десь:
    кінець:достатньо:навіть:колись:кожний:кожне:кожна:
    все:всюди:окрім:мало:декілька:
    п'ятдесят:п'ять:перший:для:попередній:попередньо:сорок:
    знайдено:чотири:з:далі:надалі:мав:має:
    чином:таким:тут:її:після:
    всередині:його:йому:
    як:хоча:однак:сто:
    насправді:натомість:замість:в:
    останній:пізніше:інший:найменше:
    менше:нехай:схоже:схожий:ТОВ:зроблено:робити:робить:
    багато:може:можливо:часом:
    мільйон:відсутній:більше:того:найбільше:
    повинен:повинна:себе:тобто:жоден:
    ніколи:проте:наступний:наступне:наступна:наступного:наступної:
    дев'ять:дев'яносто:ніхто:
    ніщо:нічого:немає:тепер:ніде:вимкнено:часто:колись:разу:
    один:тільки:на:інші:інакше:наш:наші:наше:наша:
    нам:через:вище:власний:власне:власна:сторінка:
    можливо:ніж:недавній:недавно:недавня:така:такий:таке:сам:сама:саме
    здається:здавалося:сім:сімдесят:
    декілька:вона:неї:повинно:пір:шість:
    шістдесят:якось:
    колись:десь:ще:зупинка:
    такий:така:таке:брати:десять:аніж:те:це:їх:їм:
    вони:тоді:там:тоді:
    ті:ці:тисяча:
    три:крізь:наскрізь:підказки:
    разом:також:до:трильйон:
    двадцять:два:під:доти:поки:несхоже:навряд чи:
    поновити:поновлений:поновлена:поновлене:поновлення:
    використано:використовувати:дуже:через:хоче:хотів:хотіло:хотіла:
    була:був:було:чином:
    коли:
    чи:
    котрий:котра:котре:який:яка:яке:той:та:те:
    кому:чий:чому:тому:буде:з:в:всередині:
    без:працювати:працювало:працює:
    так:ще:ви:ваш:ваше:ваша:
    вам

en: KDE Index generator for help files.
uk: Генератор індексів для файлів довідки KDE.

en: The language to index
uk: Мова для індексації

en: Generating Index
uk: Створюється індекс

en: Scanning for files
uk: Пошук файлів

en: Extracting search terms
uk: Виділення ключів пошуку

en: Generating index...
uk: Створення індексу...

en: Files processed: %1
uk: Оброблено файлів: %1
