imagerename_plugin - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
uk: Ви хочете перезаписати малюнок ліворуч тим, який розташований праворуч.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
uk: Це зображення не збережено
    на локальному вузлі.
    Натисніть цей напис, щоб завантажити його.

en: Unable to load image
uk: Не вдалося завантажити зображення

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
uk: Глибина кольору: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
uk: Розміри: %1x%2
