kcmicons - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: Use of Icon
uk: Використання піктограм

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
uk: Типова

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
uk: Активна

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
uk: Вимкнена

en: Size:
uk: Розмір:

en: Animate icons
uk: Анімація піктограм

en: Set Effect...
uk: Встановити ефект...

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Toolbar
uk: Пенал

en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Small Icons
uk: Малі піктограми

en: Panel
uk: Панель

en: Dialogs
uk: Діалогові вікна

en: All Icons
uk: Всі піктограми

en: Setup Default Icon Effect
uk: Встановити типовий ефект піктограм

en: Setup Active Icon Effect
uk: Встановити ефект активних піктограм

en: Setup Disabled Icon Effect
uk: Встановити ефект вимкнених піктограм

en: &Effect:
uk: &Ефект:

en: No Effect
uk: Без ефектів

en: To Gray
uk: В сірий

en: Colorize
uk: Розфарбовування

en: Gamma
uk: Гама

en: Desaturate
uk: Прибрати насичення

en: To Monochrome
uk: Зробити монохромною

en: &Semi-transparent
uk: &Напівпрозора

en: Preview
uk: Перегляд

en: Effect Parameters
uk: Параметри ефекту

en: &Amount:
uk: &Величина:

en: Co&lor:
uk: Ко&лір:

en: &Second color:
uk: &Другий колір:

en: Name
uk: Назва

en: Description
uk: Опис

en: Install Theme File...
uk: Встановити файл теми...

en: Install a theme archive file you already have locally
uk: Встановити файл архіву теми, який ви вже маєте локально

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
uk: Якщо ви маєте локально збережений файл архіву теми, то цією кнопкою можна розпакувати його і зробити доступним для всіх програм KDE

en: Get New Themes...
uk: Отримати нові теми...

en: Get new themes from the Internet
uk: Отримати нові теми з інтернету

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
uk: Ваш комп’ютер має бути з’єднано з інтернетом, щоб використовувати цю дію. У діалоговому вікні буде показано список тем емоційок з вебсайта http://www.kde.org. Натискання кнопки «Встановити», що відповідає темі, призведе до локального встановлення теми.

en: Remove Theme
uk: Вилучити тему

en: Remove the selected theme from your disk
uk: Вилучити вибрану тему з вашого диска

en: This will remove the selected theme from your disk.
uk: Вилучить вибрану тему з вашого диска.

en: Select the icon theme you want to use:
uk: Виберіть тему піктограм:

en: Drag or Type Theme URL
uk: Перетягніть або наберіть URL для теми

en: Unable to find the icon theme archive %1.
uk: Неможливо знайти архів тем %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
uk: Неможливо отримати архів тем;
    будь ласка, перевірте, чи є адреса %1 коректною.

en: The file is not a valid icon theme archive.
uk: Цей файл не є архівом тем.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
uk: Під час спроби встановлення сталася помилка; однак, більшість тем з архіву було встановлено

en: Installing icon themes
uk: Встановлення тем піктограм

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
uk: <qt>Встановлення теми<strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити тему піктограм <strong>%1</strong>?<br /><br />Всі файли цієї теми буде витерто.</qt>

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: &Theme
uk: &Тема

en: Ad&vanced
uk: Дода&тково

en: Icons
uk: Піктограми

en: Icons Control Panel Module
uk: Модуль панелі керування піктограмами

en: (c) 2000-2003 Geert Jansen
uk: © Geert Jansen, 2000–2003

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
uk: <h1>Піктограми</h1>За допомогою цього модуля ви можете вибрати піктограми для вашої стільниці. <p>Щоб вибрати тему піктограм, наведіть на позначку з її назвою вказівник миші, клацніть лівою кнопкою та збережіть ваш вибір, натиснувши на кнопці «Застосувати», розташованій нижче. Якщо ви не хочете зберігати внесені зміни, ви можете натиснути кнопку «Скинути».</p> <p>Натисканням кнопки «Встановити файл теми…» ви зможете встановити нову тему піктограм, вказавши її адресу в полі вводу або за допомогою навігації. Натисканням кнопки «Гаразд» можна завершити процедуру встановлення.</p> <p>Доступ до кнопки «Вилучити тему» можна буде отримати, лише якщо ви позначили тему, яку було встановлено за допомогою цього модуля. За допомогою модуля ви не зможете вилучати теми, встановлені на загальному рівні.</p> <p>Крім того, тут ви можете вказати ефекти, які будуть застосовані до піктограм.</p>
