kglobalaccel - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
uk: Натиснуто загальне скорочення для %1.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
uk: Програма %1 зареєструвала нове загальне скорочення

en: Open Global Shortcuts Editor
uk: Відкрити редактор загальних скорочень

en: KDE Global Shortcuts Service
uk: Служба загальних скорочень KDE

en: (C) 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen
uk: ©  Andreas Hartmetz, Michael Jansen, 2007–2009

en: Maintainer
uk: Супровідник
