kio_sftp - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
uk: Помилковий або некоректний пароль

en: SFTP Login
uk: Вхід до SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
uk: Скористайтеся полем імені користувача для відповіді на це питання.

en: Please enter your password.
uk: Будь ласка, введіть ваш пароль.

en: Site:
uk: Сайт:

en: Could not allocate callbacks
uk: Не вдалося розмістити зворотні виклики

en: Could not set log verbosity.
uk: Не вдалося встановити рівень докладності журналу.

en: Could not set log userdata.
uk: Не вдалося встановити дані щодо користувача журналу.

en: Could not set log callback.
uk: Не вдалося встановити зворотний виклик журналу.

en: Could not create a new SSH session.
uk: Не вдалося створити сеанс SSH.

en: Could not set a timeout.
uk: Не вдалося встановити час очікування.

en: Could not set compression.
uk: Не вдалося встановити режим стискання.

en: Could not set host.
uk: Не вдалося встановити назву вузла.

en: Could not set port.
uk: Не вдалося встановити номер порту.

en: Could not set username.
uk: Не вдалося встановити ім’я користувача.

en: Could not parse the config file.
uk: Не вдалося обробити файл налаштувань.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
uk: Відкриття SFTP-з’єднання з вузлом %1:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
uk: Не вдалося створити хеш на основі відкритого ключа сервера

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
uk: Не вдалося знайти ключ вузла цього сервера, але існує інший тип ключа.
    Зловмисник міг змінити типовий ключ сервера, щоб ваш клієнт помилково вважав, що ключа не існує.
    Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором вашої системи.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
uk: Ключ вузла сервера %1 було змінено.
    Це може означати, що було вдало проведено атаку DNS SPOOFING або що було одночасно змінено IP-адресу вузла і його ключ вузла.
    Відбиток цього ключа, надісланий віддаленим вузлом:
     %2
    Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором вашої системи.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
uk: Увага: неможливо перевірити тотожність машини.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
uk: Не вдалося встановити автентичність вузла %1.
    Відбиток ключа: %2
    Ви впевнені, що не бажаєте розірвати з’єднання?

en: Authentication failed.
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
uk: Помилка розпізнавання. Сервером не надіслано жодних даних щодо способів розпізнавання.

en: Please enter your username and password.
uk: Будь ласка, введіть ім'я користувача та пароль.

en: Incorrect username or password
uk: Неправильні ім'я користувача або пароль

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
uk: Не вдалося надіслати запит до підсистеми SFTP. Переконайтеся, що на сервері увімкнено SFTP.

en: Could not initialize the SFTP session.
uk: Не вдалося ініціалізувати сеанс SFTP.

en: Successfully connected to %1
uk: Успішно встановлено з'єднання до %1

en: Could not read link: %1
uk: Не вдалося прочитати посилання: %1

en: Could not change permissions for
    %1
uk: Не вдалося змінити права доступу до
    %1
