kio_trash - en to uk translation catalogue (27 entries)

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
uk: <para>Смітник KDE налаштовано на використання загального смітника <b>Finder</b>.<br></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
uk: <para>Спорожнення смітника KDE призведе до вилучення лише об’єктів, які було вилучено у KDE,<br>спорожнення ж смітника у Finder вилучить усі вилучені будь-де об’єкти.</para><para>Об’єкти, вилучені у KDE, буде показано у теці KDE.trash загального смітника системи.</para>

en: Delete files older than:
uk: Вилучати файли, старіші за:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
uk: <para>Позначте цей пункт, щоб уможливити <b>автоматично вилучення</b> файлів, вік яких перевищуватиме вказане значення. Не позначайте цей пункт, якщо ви <b>не</b> бажаєте, щоб середовище автоматично вилучало всі елементи, старші за вказаний час.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
uk: <para>Встановіть кількість днів, які файли можуть залишатися у смітнику. Всі файли, які зберігатимуться довше за вказаний термін, буде автоматично вилучено.</para>

en: Limit to maximum size
uk: Обмежити максимальним розміром

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
uk: <para>Позначте цей пункт, щоб обмежити об’єм смітника значенням, яке ви вкажете нижче. Якщо цей пункт не буде позначено, об’єм смітника не обмежуватиметься.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
uk: <para>Це максимальний об’єм на диску у відсотках, який може бути використано смітником.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
uk: <para>Це максимальний обчислений об’єм простору на диску, яким буде обмежено місткість смітника.</para>

en: Maximum size:
uk: Максимальний розмір:

en: When limit reached:
uk: Коли досягнуто обмеження:

en: Warn Me
uk: Попередити мене

en: Delete Oldest Files From Trash
uk: Вилучати найстаріші файли зі смітника

en: Delete Biggest Files From Trash
uk: Вилучати найбільші файли зі смітника

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
uk: <para>Коли заповнення досягне вказаного обмеження, середовище надаватиме перевагу вилученню вказаного вами типу файлів. Якщо ви вказали, що вас слід попередити про вилучення, середовище попередить вас замість автоматичного вилучення файлів.</para>

en: Malformed URL %1
uk: Неправильний URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
uk: Каталог %1 вже не існує, тому неможливо відновити цей елемент у його початкове місцезнаходження. Можна або створити каталог знову та спробувати відновити ще раз, або відновити елемент перетягнувши його у інше місце.

en: This file is already in the trash bin.
uk: Цей файл вже знаходиться у смітнику.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
uk: Внутрішня помилка у copyOrMove, такої помилки не має бути

en: not supported
uk: не підтримується

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
uk: Допоміжна програма для роботи зі смітником KDE
    Примітка: не використовуйте ktarsh для пересування файлів у смітник, замість цього скористайтеся «kioclient move «адреса» trash:/»

en: Empty the contents of the trash
uk: Спорожнити вміст смітника

en: Restore a trashed file to its original location
uk: Відновити файл у його початковому місці знаходження

en: Ignored
uk: Пропущено

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
uk: Смітник досяг максимального об’єму!
    Спорожніть смітник вручну.

en: The file is too large to be trashed.
uk: Цей файл завеликий для смітника.
