plasma_scriptengine_qscript - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Configuration Definitions
uk: Визначення налаштування

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Data Files
uk: Файли даних

en: Executable Scripts
uk: Виконувані скрипти

en: Translations
uk: Переклади

en: Animation scripts
uk: Скрипти анімації

en: Main Script File
uk: Головний файл скрипту

en: Unable to load script file: %1
uk: Неможливо завантажити файл скрипту: %1

en: debug takes one argument
uk: debug приймає один аргумент

en: print() takes one argument
uk: print() приймає один аргумент

en: listAddons takes one argument: addon type
uk: listAddons приймає один аргумент: тип додатка

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
uk: loadAddon приймає два аргументи: тип додатка, який слід завантажити, і його назву

en: Failed to find Addon %1 of type %2
uk: Не вдалося знайти додаток %1 типу %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
uk: Не вдалося відкрити файл скрипту для додатка %1: %2

en: setData() takes at least one argument
uk: setData() приймає принаймні один аргумент

en: Could not extract the DataEngineObject
uk: Не вдалося видобути DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
uk: Не вдалося видобути DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
uk: removeAllData() приймає принаймні один аргумент (назву джерела)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
uk: removeData() приймає принаймні два аргументи (назви джерела і ключа)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
uk: Service слід передати принаймні один параметр: назву служби

en: Requested service %1 was not found in the Package.
uk: Не вдалося знайти бажану службу, %1, у пакунку.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
uk: Не надано уповноваження для потрібного вам додатка «%1».

en: loadui() takes one argument
uk: loadui() приймає один аргумент

en: Unable to open '%1'
uk: Неможливо відкрити «%1»

en: Constructor takes at least 1 argument
uk: Конструктор приймає не менше одного аргументу

en: dataEngine() takes one argument
uk: dataEngine() приймає один аргумент

en: Could not extract the Applet
uk: Не вдалося видобути аплет

en: service() takes two arguments
uk: service() приймає два аргументи

en: service() takes one argument
uk: service() приймає один аргумент

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
uk: Помилка у %1, рядок %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
uk: animation() приймає один аргумент

en: %1 is not a known animation type
uk: %1 не належить до відомих типів анімації

en: i18n() takes at least one argument
uk: i18n() приймає принаймні один аргумент

en: i18nc() takes at least two arguments
uk: i18nc() приймає принаймні два аргументи

en: i18np() takes at least two arguments
uk: i18np() приймає принаймні два аргументи

en: i18ncp() takes at least three arguments
uk: i18ncp() приймає принаймні три аргументи
