ksirk - en to uk translation catalogue (482 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Africa
uk: Африка

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/static/Data/world.desktop l
en: Alaska
uk: Аляска

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Alberta
uk: Альберта

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Algeria
uk: Алжир

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Arabia
uk: Саудівська Аравія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Asia
uk: Азія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Belgium
uk: Бельгія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Benelux
uk: Бенілюкс

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Brazil
uk: Бразилія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Chile
uk: Чилі

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: China
uk: Китай

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Colombia
uk: Колумбія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Eastern US
uk: Схід США

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Egypt
uk: Єгипет

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: Europe
uk: Європа

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: France
uk: Франція

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 142 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Gabon
uk: Габон

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 152 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Groenland
uk: Гренландія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: India
uk: Індія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Indonesia
uk: Індонезія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Iran
uk: Іран

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 192 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Island
uk: Ісландія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Italy
uk: Італія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Japan
uk: Японія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Kazakstan
uk: Казахстан

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Madagascar
uk: Мадагаскар

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Mexico
uk: Мексика

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Mongolia
uk: Монголія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: New South Wales
uk: Новий Південний Уельс

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 278 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Niger
uk: Нігер

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: North America
uk: Північна Америка

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Occidental Australia
uk: Західна Австралія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 303 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Ontario
uk: Онтаріо

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Pacific
uk: Океанія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Pakistan
uk: Пакистан

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 328 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Papouasie
uk: Папуа

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 338 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Paraguay
uk: Парагвай

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Prussia
uk: Пруссія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 358 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Quebec
uk: Квебек

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Russia
uk: Росія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Scandinavia
uk: Скандинавія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Siberia
uk: Сибір

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: South Africa
uk: Південна Африка

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: South America
uk: Південна Америка

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: United Kingdom
uk: Великобританія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: United States
uk: США

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 431 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Vietnam
uk: В'єтнам

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Western US
uk: Захід США

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Zair
uk: Заїр

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 504 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 512 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 512
en: %1, you'll have to conquer %2 countries and place %3 armies in each one.
uk: %1, ви маєте підкорити %2 країни і розмістити по %3 армій у кожній.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 510 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 518 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 518
en: %1, you'll have to conquer %2 countries.
uk: %1, ви маєте підкорити %2 країн.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 517 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 525 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 525
en: %1, you'll have to conquer %2, %3 and another continent at your choice.
uk: %1, ви маєте підкорити %2, %3 і інший континент за вашим вибором.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 522 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 527 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 532 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 537 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 542 i18n: file skins/legacy/Data/world.
en: %1, you'll have to conquer %2 and %3.
uk: %1, ви маєте підкорити %2 і %3.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 546 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 554 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 554
en: %1, you'll have to eliminate %2. If it is eliminated by another player, you'll have to conquer %3 countries.
uk: %1, вам слід знищити %2. Якщо цього гравця буде знищено іншим гравцем, ви маєте підкорити %3 країн.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 560
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals
uk: Ця шкірка показує світ, який виглядає як наш світ з випадково вибраними націями.
    Вона пропонує вам декілька цікавих варіантів мети.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 566
en: Earth-like
uk: Подібна до Землі

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575
en: England
uk: Англія

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
uk: Близький Схід

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It looks like KsirK before vector graphics.
uk: Ця шкірка показує світ, який виглядає як наш світ з випадково вибраними націями. Вона пропонує вам декілька цікавих варіантів мети.
    Програма виглядає як KsirK до введення векторної графіки.

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 574
en: Legacy
uk: Застаріла

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It features non-animated sprites
uk: Ця шкірка показує світ, який виглядає як наш світ з випадково вибраними націями.
    Вона пропонує вам декілька цікавих варіантів мети.
    Спрайти є неанімованими.

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 574
en: Less animated Earth-like
uk: Менше анімована, подібна до Землі

en: Next Player
uk: Наступний гравець

en: Details
uk: Подробиці

en: Goal
uk: Мета

en: Enable Arena
uk: Дозволити арену

en: Attack 1
uk: Атака 1

en: Attack 2
uk: Атака 2

en: Attack 3
uk: Атака 3

en: Auto attack
uk: Автоатака

en: Move 1
uk: Рух 1

en: Move 5
uk: Рух 5

en: Move 10
uk: Рух 10

en: Disable Arena
uk: Вимкнути арену

en: Invasion
uk: Вторгнення

en: You are invading <font color="blue">%1</font> with <font color="red">%2</font>!
uk: Ви здійснили вторгнення до <font color="blue">%1</font> з країни <font color="red">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of invading armies.</i>
uk: <br><i>Оберіть кількість армій вторгнення.</i>

en: Moving
uk: Пересування

en: You are moving armies from <font color="red">%1</font> to <font color="blue">%2</font>!
uk: Ви пересуваєте армії з <font color="red">%1</font> до <font color="blue">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of armies to move.</i>
uk: <br><i>Оберіть кількість армій для пересування.</i>

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Skin
uk: Оболонка

en: Nb players
uk: Кількість гравців:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Connection to the Jabber Network
uk: З’єднання з мережею Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Jabber ID:
uk: ІД для Jabber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, connectbutton)
en: Connect
uk: З'єднатися

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Joining a KsirK Jabber Chatroom
uk: Приєднання до кімнати балачки Jabber KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Room JID:
uk: JID кімнати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
uk: Псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Room Password:
uk: Пароль кімнати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, joinroombutton)
en: Join Room
uk: Приєднатися

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Games in the Room
uk: Ігри у кімнаті

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, startnewgamebutton)
en: Start a New Game
uk: Почати нову гру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, joingamebutton)
en: Join Selected Game
uk: Приєднатися до вибраної гри

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, loadsavedgamebutton)
en: Load a Saved Game
uk: Завантажити збережену гру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: <b>Note:</b> Playing over the Jabber network is an experimental feature in KsirK.<br/>Particularly, the distribution of armies at game beginning is very slow (expect something like one minute).
uk: <b>Зауваження:</b> гра за допомогою мережі Jabber є експериментальною можливістю у KsirK.<br/>Зокрема, розподіл армій на початку гри може бути дуже повільним (іноді до однієї хвилини).

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
uk: Скасувати

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, JoinGameDialog)
en: Join Network Game Configuration
uk: Налаштування приєднання до гри у мережі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
uk: Налаштування мережі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel)
en: Host:
uk: Вузол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
uk: Порт:

en: Name already in use. Please choose another one.
uk: Це ім’я же використано. Будь ласка, виберіть інше.

en: Empty name. Please choose another one.
uk: Порожнє ім’я. Будь ласка, оберіть інше.

en: Player Number %1, please type in your name and choose your nation:
uk: Гравець з номером %1, будь ласка, вкажіть своє ім’я і оберіть свою націю:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameDialog)
en: Ksirk - New game properties
uk: Ksirk - Параметри нової гри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total number of players:
uk: Загальна кількість гравців:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, playersNumberEntry)
en: Spin this to choose the number of players.
uk: Прокрутіть це, щоб вибрати кількість гравців.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, playersNumberEntry)
en: A spin box to choose the number of players
uk: Поле з прокручування для вибору кількості гравців

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPlayersNumberLabel)
en: Number of local players:
uk: Кількість локальних гравців:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tcpPortLabel)
en: TCP port on which to offer connections:
uk: Будь ласка, вкажіть номер порту, на якому слід приймати з’єднання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Skin:
uk: Шкірка:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, skinCombo)
en: Choose the skin (map, nationalities, etc.) to use for this game.
uk: Оберіть шкірку (карта, нації та інше), яку буде використано у цій грі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, skinCombo)
en: A combo listing all the available skins.
uk: Комбосписок всіх доступних шкірок.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, ghnsbutton)
en: Download New Skins
uk: Отримати нові шкірки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
uk: Тип мети

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: Choose this for players to have to conquer all the world to win.
uk: Оберіть це, що виграшем було підкорення всього світу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: In this mode, a player will have to conquer all the world to win.
uk: У цьому режимі, гравець має підкорити весь світ, щоб виграти.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: World con&quest
uk: З&авоювання світу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Choose this to have a goal assigned to each player.
uk: Виберіть це, щоб призначити мету для кожного гравця.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: In this mode, a goal will be assigned to each player, which he will have to reach in order to win.
uk: У цьому режимі, кожному гравцеві буде визначено мету, якої він має досягти, щоб виграти.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Reach a goa&l
uk: Дос&ягнення мети

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, nextButton)
en: Next >>
uk: Далі >>

en: Skins directory not found - Verify your installation
    Program cannot continue
uk: Теки зі шкірками не знайдено - Перевірте встановлені компоненти
    Продовження виконання програми неможливе

en: Fatal Error!
uk: Критична помилка!

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
uk: Резюме нової гри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
uk: назва шкірки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
uk: Гравці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
uk: Тип мети:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
uk: тип мети

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
uk: Країна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Computer
uk: Комп'ютер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
uk: Мережа

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, previousButton)
en: << Previous
uk: << Назад

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, finishButton)
en: Start
uk: Почати

en: Reach a goal
uk: Досягнення мети

en: World conquest
uk: Завоювання світу

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPlayerSetupWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TcpConnectWidget)
en: Player Setup
uk: Налаштування гравця

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Player number %1, please enter your name and choose your nation:
uk: Гравець з номером %1, будь ласка, введіть ваше ім’я і оберіть вашу націю:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: Choose your nation
uk: Оберіть вашу країну

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: A combo box that lists currently available nations.
    Choose one of them. It will be your nation during the game
uk: Поле, яке відображає список доступних націй.
    Виберіть одну з них. Вона буде вашою нацією протягом гри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
uk: Введіть ваш пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isComputerCheckBox)
en: Pla&yer is computer
uk: Комп’ютерний гра&вець

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QWaitedPlayerSetupDialog)
en: Saved Player Selection
uk: Вибір гравця

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please select your saved player:
uk: Будь ласка, оберіть вашого гравця:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PushButton1)
en: OK
uk: Гаразд

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RestartOrExitDialog)
en: New Game or Exit
uk: Нова гра або вихід

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
uk: Нова гра

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
uk: Починає нову гру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do nothing. Game buttons will be available
uk: Нічого не робити. Кнопки гри залишаться активними

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
uk: Вийти

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
uk: Вийти з KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, messageLabel)
en: %1 won! Do you want to play again?
uk: %1 виграли! Бажаєте зіграти ще раз?

en: Error - No receiving country selected while computer player %2 had still 1 army to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org. | Error - No receiving country selected while computer player %2 had still %1 armies to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org.
uk[0]: Помилка — не вибрано країни отримувача, а комп’ютерний гравець %2 ще має розмістити %1 армію. Ця вада, скоріше за все, проходить під номером 2232 на www.gna.org.
uk[1]: Помилка — не вибрано країни отримувача, а комп’ютерний гравець %2 ще має розмістити %1 армії. Ця вада, скоріше за все, проходить під номером 2232 на www.gna.org.
uk[2]: Помилка — не вибрано країни отримувача, а комп’ютерний гравець %2 ще має розмістити %1 армій. Ця вада, скоріше за все, проходить під номером 2232 на www.gna.org.
uk[3]: Помилка — не вибрано країни отримувача, а комп’ютерний гравець %2 ще має розмістити %1 армію. Ця вада, скоріше за все, проходить під номером 2232 на www.gna.org.

en: Fatal Error
uk: Критична помилка

en: KsirK - Network configuration
uk: KsirK - Налаштування мережі

en: Please type in the port number on which to offer connections:
uk: Будь ласка, вкажіть номер порту, на якому слід приймати з’єднання:

en: New game confirmation
uk: Підтвердження початку нової гри

en: Do you really want to end your current game and join another?
uk: Ви справді бажаєте завершити вашу поточну гру і приєднатися до нової?

en: %1 (%2) joined game ; waiting for %3 players to connect
uk: %1 (%2) приєдналися до гри; очікування доки приєднаються %3 гравців

en: Please choose another name
uk: Будь ласка, оберіть інше ім’я

en: KsirK - Name already used!
uk: KsirK - Ім’я вже використано!

en: Player number %1, what's your name?
uk: Гравець з номером %1, як вас звати?

en: Error - Player %1, you have to choose a name.
uk: Помилка — гравець %1, ви маєте вибрати ім’я.

en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
uk: Гравець%1

en: Please choose another nation
uk: Будь ласка, оберіть іншу націю

en: KsirK - Nation already used!
uk: KsirK - Націю вже зайнято!

en: KsirK - Lost connection to server!
    What do you want to do?
uk: KsirK - Втрачено з’єднання з сервером!
    Що робити?

en: Starting a new game or exit.
uk: Почати нову гру або вийти.

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Lost connection to a client.
    For the moment, you can only save the game and start a new one or quit.
    This will be improved in a future version.
uk: Втрачено з’єднання з клієнтом.
    На даний момент, ви можете лише зберегти гру і почати нову або вийти.
    Це буде вдосконалено у наступних версіях.

en: KsirK - Lost connection to client!
uk: KsirK - Втрачено з’єднання з клієнтом!

en: Do want to save your game?
uk: Бажаєте зберегти гру?

en: %1: %2 armies to place
uk: %1 : залишилося розмістити %2 армій

en: Now, place your armies in your countries<br>by clicking in the target countries.
uk: Тепер розмістіть ваші армії у ваших країнах,<br>клацаючи на країнах призначення.

en: %1, your goal will be displayed. Please<br>make sure that no other player can see it!
uk: %1, буде відображено вашу мету. Будь ласка,<br>переконайтеся, що жоден інший гравець її не побачить!

en: KsirK - Displaying Goal
uk: KsirK - Відображення мети

en: %1 chooses its defense
uk: %1 вибирає захист

en: %1 choose to end recycling; there are now %2 players who want so
uk: %1 обрали завершення повторного циклу; зараз цього хочуть %2 гравців

en: Problem : no one destroyed
uk: Проблема : нічого не знищено

en: Ksirk - Error!
uk: Ksirk - Помилка!

en: You entered an invalid password.
    Please try again.
uk: Ви ввели некоректний пароль.
    Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: KsirK - Invalid password!
uk: KsirK - Неправильний пароль!

en: %1, you have not played anything this turn.
    Do you really want to lose your turn?
uk: %1, ви нічим не керували протягом цього ходу.
    Ви справді бажаєте пропустити цей хід?

en: Really Next Player?
uk: Точно хочете перейти до наступного гравця?

en: You must conquer the World!
uk: Вам слід підкорити світ!

en: %1 (already dead)
uk: %1 (гру програно)

en: Error: no player to destroy
uk: Помилка: гравець, якого слід знищити, відсутній

en: <br>%1 is still alive...
uk: <br>%1 все ще живий...

en: <br>%2, you still have 1 country to conquer... | <br>%2, you still have %1 countries to conquer...
uk[0]: <br>%2, вам все ще слід підкорити %1 країну...
uk[1]: <br>%2, вам все ще слід підкорити %1 країни...
uk[2]: <br>%2, вам все ще слід підкорити %1 країн...
uk[3]: <br>%2, вам все ще слід підкорити %1 країну...

en: <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 country. | <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 countries.
uk[0]: <br>Ви досягли своєї метри: гру %2 програно, ви підкорили %1 країну.
uk[1]: <br>Ви досягли своєї метри: гру %2 програно, ви підкорили %1 країни.
uk[2]: <br>Ви досягли своєї метри: гру %2 програно, ви підкорили %1 країн.
uk[3]: <br>Ви досягли своєї метри: гру %2 програно, ви підкорили країну.

en: <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than 1 army on %3 of them... | <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than %1 armies on %3 of them...
uk[0]: <br>%2, ви маєте достатньо країн, але все ще повинні розмістити більше, ніж %1 армію у %3 з них...
uk[1]: <br>%2, ви маєте достатньо країн, але все ще повинні розмістити більше, ніж %1 армії у %3 з них...
uk[2]: <br>%2, ви маєте достатньо країн, але все ще повинні розмістити більше, ніж %1 армій у %3 з них...
uk[3]: <br>%2, ви маєте достатньо країн, але все ще повинні розмістити більше, ніж одну армію у %3 з них...

en: <br>%1, you still have to conquer
uk: <br>%1, вам ще слід підкорити

en: 1 country in %2 | %1 countries in %2
uk[0]: %1 країна у %2
uk[1]: %1 країни у %2
uk[2]: %1 країн у %2
uk[3]: %1 країна у %2

en:  and
uk:  і

[ctx: @info An element of the enumeration of the number of countries in the given continent]
en: %1 in %2
uk: %1 на континенті %2

en: KsirK - Goal Display
uk: KsirK - Відображення мети

en: No message...
uk: Немає повідомлень...

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
uk: Не знайдено назву файла об’єднання
    Продовження виконання програми неможливе

en: Error!
uk: Помилка!

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
uk: Зображення маски карти не знайдено
    Продовження виконання програми неможливе

en: Cannot move %1 armies from %2 to %3
uk: Неможливо пересунути %1 армій з %2 у %3

en: Moving %1 armies from %2 to %3
uk: Перехід %1 армій з %2 у %3

en: Sound roule not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
uk: Звук руху не знайдено - Перевірте встановлені компоненти<br>Продовження виконання програми неможливе

en: Sound cannon not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
uk: Звук гармати не знайдено - Перевірте встановлені компоненти<br>Продовження виконання програми неможливе

en: Sound crash not found - Verify your installation
    Program cannot continue
uk: Звук руйнування не знайдено - Перевірте встановлені компоненти<br/>Продовження виконання програми неможливе

en: KsirK - Error!
uk: KsirK - Помилка !

en: Problem: no one destroyed
uk: Проблема : нічого не знищено

en: Bug: who should be 0, 1 or 2.
uk: Вада: це має бути 0, 1 або 2.

en: Please connect first.
uk: Будь ласка, спочатку з'єднайтесь.

en: Jabber Error
uk: Помилка в Jabber

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
uk: Не вдалося ініціалізувати підтримку SSL для облікового запису %1. Найімовірніша причина — у вашій системі не встановлено додаток QCA TLS.

en: Jabber SSL Error
uk: Помилка SSL в Jabber

en: The host name does not match the one in the certificate.
uk: Назва вузла не збігається з вказаною в сертифікаті.

en: The certificate is invalid.
uk: Сертифікат не дійсний.

en: No certificate was presented.
uk: Не надано сертифікат.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
uk: Видавець сертифіката відхилив його.

en: The certificate is not trusted.
uk: Сертифікат не є надійним.

en: The signature is invalid.
uk: Недійсний підпис.

en: The Certificate Authority is invalid.
uk: Недійсний видавець сертифіката.

en: Invalid certificate purpose.
uk: Недійсна мета сертифіката.

en: The certificate is self-signed.
uk: Сертифікат самопідписаний.

en: The certificate has been revoked.
uk: Сертифікат було анульовано.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
uk: Перевищена максимальна довжина ланцюга сертифікатів.

en: The certificate has expired.
uk: Сертифікат вже застарілий.

en: The Certificate Authority has expired.
uk: Строк дії видавця сертифіката збіг.

en: Validity is unknown.
uk: Достовірність невідома

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
uk: <qt><p>Профіль і сертифікат сервера %1 не вдалося перевірити для облікового запису %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Бажаєте продовжити роботу?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
uk: <qt><p>Не вдалося перевірити сертифікат сервера %1 для облікового запису %2: %3</p><p>Продовжити?</p></qt>

en: Jabber Connection Certificate Problem
uk: Проблема з сертифікатом з'єднання Jabber

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
uk: Не вдалось встановити зашифроване з'єднання з Jabber.

en: Jabber Connection Error
uk: Помилка з'єднання Jabber

en: Malformed packet received.
uk: Отримано неправильний пакет.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
uk: В протоколі сталася помилка, яку неможливо виправити.

en: Generic stream error.
uk: Загальна помилка потоку.

en: There was a conflict in the information received.
uk: В отриманій інформації виник конфлікт.

en: The stream timed out.
uk: Перевищено час очікування потоку.

en: Internal server error.
uk: Внутрішня помилка сервера.

en: Stream packet received from an invalid address.
uk: Пакет потоку отримано з некоректної адреси.

en: Malformed stream packet received.
uk: Отримано неправильно сформований пакет потоку.

en: Policy violation in the protocol stream.
uk: Порушення правил у протоколі потоку.

en: Resource constraint.
uk: Обмеження ресурсу.

en: System shutdown.
uk: Вимкнення системи.

en: Unknown reason.
uk: Невідома причина.

en: There was an error in the protocol stream: %1
uk: У протоколі потоку сталася помилка помилка: %1

en: Host not found.
uk: Вузол не знайдено.

en: Address is already in use.
uk: Адреса вже використовується.

en: Cannot recreate the socket.
uk: Не вдалося повторно створити сокет.

en: Cannot bind the socket again.
uk: Не вдалося прив’язатися до сокета знову.

en: Socket is already connected.
uk: Сокет вже з’єднано.

en: Socket is not connected.
uk: Сокет не з’єднано.

en: Socket is not bound.
uk: Сокет не зв’язано.

en: Socket has not been created.
uk: Сокет не було створено.

en: The socket operation would block. You should not see this error: please use "Report Bug" from the Help menu.
uk: Дію сокета заблоковано. Такої помилки не повинно виникати: будь ласка, скористайтеся пунктом «Надіслати звіт про помилку» з меню «Довідка».

en: Connection refused.
uk: У з'єднанні відмовлено.

en: Connection timed out.
uk: Перевищено час очікування відповіді у з'єднанні.

en: Connection attempt already in progress.
uk: Спроба з'єднання вже виконується.

en: Network failure.
uk: Проблема з мережею.

en: Operation is not supported.
uk: Дія не підтримується.

en: Socket timed out.
uk: Перевищення часу очікування сокета.

en: There was a connection error: %1
uk: Сталася помилка з'єднання: %1

en: Unknown host.
uk: Невідомий вузол.

en: Could not connect to a required remote resource.
uk: Не вдалося з'єднатись з необхідним віддаленим ресурсом.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
uk: Здається, нас було перенаправлено на інший сервер; Мені невідомо як з цим повестись.

en: Unsupported protocol version.
uk: Версія протоколу не підтримується.

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: There was a negotiation error: %1
uk: Сталася помилка зв'язку: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
uk: Сервер відмовив нашому запиту розпочати підтвердження встановлення зв'язку TLS.

en: Failed to establish a secure connection.
uk: Не вдалося встановити безпечне з'єднання.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
uk: Сталася помилка безпеки транспортного шару (TLS): %1

en: Login failed with unknown reason.
uk: Ввійти не вдалося через невідому причину.

en: No appropriate authentication mechanism available.
uk: Не знайдено відповідного механізму автентифікації.

en: Bad SASL authentication protocol.
uk: Неправильний протокол автентифікації SASL.

en: Server failed mutual authentication.
uk: Сервер не пройшов взаємної автентифікації.

en: Encryption is required but not present.
uk: Необхідне шифрування, але його немає.

en: Invalid user ID.
uk: Недійсний ІД користувача.

en: Invalid mechanism.
uk: Недійсний механізм.

en: Invalid realm.
uk: Недійсна область.

en: Mechanism too weak.
uk: Надто слабкий механізм.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
uk: Надано недійсні дані. (Перевірте ваш ІД користувача і пароль)

en: Temporary failure, please try again later.
uk: Тимчасова невдача, будь ласка, спробуйте знов пізніше.

en: There was an error authenticating with the server: %1
uk: Сталась помилка під час автентифікації з сервером: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
uk: Проблема з TLS.

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
uk: Проблема з простою автентифікацією та шаром безпеки (SASL).

en: There was an error in the security layer: %1
uk: Сталася помилка в шарі безпеки: %1

en: No permission to bind the resource.
uk: Немає дозволу на прив'язку ресурсу.

en: The resource is already in use.
uk: Ресурс вже знаходиться у використанні.

en: Could not bind a resource: %1
uk: Не вдалося виконати прив'язку ресурсу: %1

en: Connection problem with Jabber server %1
uk: Проблема з'єднання з сервером Jabber %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
uk: Користувач Jabber %1 вилучив підписку %2. За допомогою цього облікового запису ви вже не зможете переглядати стан у мережі цього користувача. Хочете вилучити цей контакт?

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Keep
uk: Залишити

en: A password is required to join the room %1.
uk: Щоб приєднатися до кімнати %1, потрібен пароль.

en: Error trying to join %1: nickname %2 is already in use
uk: Помилка приєднання до %1: псевдонім %2 вже використано

en: Provide your nickname
uk: Введіть ваш псевдонім

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
uk: Ви не можете приєднатись до кімнати %1, оскільки вас забанили

en: Jabber Group Chat
uk: Групова балачка Jabber

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
uk: Ви не можете приєднатись до кімнати %1, оскільки у ній вже присутня максимальна кількість користувачів

en: No reason given by the server
uk: Сервер не повідомив про причину

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
uk: Помилка обробки вашого запиту на групову балачку %1. (Причина: %2, Код %3)

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
uk: Сталась помилка під час спроби вилучення облікового запису:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
uk: Зняття з реєстрації облікового запису Jabber

en: You cannot see each others' status.
uk: Ви не можете бачити стан один одного.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
uk: Ви не можете бачити стан цього контакту, але він/вона не може бачити ваш стан.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
uk: Цей контакт може бачити ваш стан, але ви не можете бачити його/її стан.

en: You can see each others' status.
uk: Можна бачити стан один одного.

en: Client
uk: Клієнт

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Message
uk: Повідомлення

en: Downloading of Jabber contact photo failed.
uk: Невдала спроба отримання фото контакту Jabber.

en: Groupchat bookmark
uk: Закладка групової балачки

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: (Re)send Authorization To
uk: (Пере)відіслати уповноваження до

en: (Re)request Authorization From
uk: (Знову) дати запит на уповноваження від

en: Remove Authorization From
uk: Вилучити уповноваження від

en: Set Availability
uk: Встановити доступність

en: Online
uk: В мережі

en: Free to Chat
uk: Вільний для балачки

en: Away
uk: Відсутній

en: Extended Away
uk: Немає на місці

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Invisible
uk: Невидимий

en: Select Resource
uk: Вибрати ресурс

en: Automatic (best/default resource)
uk: Автоматично (найкращий/типовий ресурс)

en: Voice call
uk: Голосовий виклик

en: The original message is: <i>" %1 "</i><br />
uk: Початкове повідомлення: <i>« %1 »</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press ok<br />If you want to decline, press cancel</qt>
uk: <qt><i>%1</i> запросив вас приєднатись до конференції <b>%2</b><br />%3<br />Якщо ви хочете прийняти запрошення і приєднатись, просто <b>введіть ваш псевдонім</b> і натисніть кнопку «Гаразд».<br />Якщо ж хочете відмовитися, натисніть «Скасувати»</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
uk: Запрошено до конференції — додаток Jabber

en: Message has been displayed
uk: Повідомлення показано

en: Message has been delivered
uk: Повідомлення доставлено

en: Message stored on the server, contact offline
uk: Повідомлення збережено на сервері, контакт поза мережею

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
uk: %1 завершив(ла) свою участь у цьому сеансі балачці.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
uk: Не вдалося переслати ваше повідомлення: «%1»; Причина: «%2»

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
uk: Чи бажаєте ви також вилучити уповноваження контакту «%1» на перегляд вашого стану?

en: Kopete File Transfer
uk: Перенесення файлів в Kopete

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
uk: Ви маєте заданий наперед ресурс для контакту %1, але необхідно ще відкрити вікно балачки для цього контакту. Заданий наперед ресурс буде застосовуватись тільки до нововідкритих вікон балачки.

en: Jabber Resource Selector
uk: Вибір ресурсів Jabber-а

en: Change nickname
uk: Змінити псевдонім

en: Change nickname - Jabber Plugin
uk: Зміна псевдоніма — додаток Jabber

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
uk: Введіть, будь ласка, новий псевдонім, який ви матимете у кімнаті <i>%1</i>

en: Choose Account
uk: Вибрати рахунок

en: Choose an account to handle the URL %1
uk: Виберіть обліковий запис для роботи з URL %1

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
uk: Хочете додати %1 до вашого списку контактів?

en: Add
uk: Додати

en: Do Not Add
uk: Не додавати

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
uk: Хочете вилучити «%1» з вашого списку контактів?

en: Remove
uk: Вилучити

en: Do Not Remove
uk: Не вилучати

en: Please enter your nickname for the room %1
uk: Введіть, будь ласка, псевдонім для кімнати %1

en: You have been invited to %1
uk: Вас запросили до %1

en: Cannot load icon<br>Program cannot continue
uk: Не вдалося завантажити піктограму<br>Продовження виконання програми неможливе

en: Cannot load button image %1<br>Program cannot continue
uk: Не вдалося завантажити зображення кнопки %1<br>Продовження виконання програми неможливе

en: Play over Jabber
uk: Грати за допомогою Jabber

en: Play KsirK over the Jabber Network
uk: Грати у KsirK мережею Jabber

en: Allow to connect to a KsirK Jabber Multi User Gaming Room to create new games or to join present games
uk: Дозволити з’єднання з ігровою кімнатою Jabber KsirK для створення гри або приєднання до існуючих ігор

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbNewSocketGame)
en: New Standard TCP/IP Network Game
uk: Створити стандартну гру мережею TCP/IP

en: New TCP/IP
uk: Нова гра мережею

en: Create a new standard TCP/IP network game
uk: Створити стандартну гру мережею TCP/IP

en: Join a Standard TCP/IP Network Game
uk: Приєднатися до стандартної гри мережею TCP/IP

en: Join TCP/IP
uk: Приєднатися до гри мережею

en: Join a standard TCP/IP network game
uk: Приєднатися до стандартної гри мережею TCP/IP

en: Display the Current Player's Goal
uk: Показати мету поточного гравця

en: Display the current player's goal
uk: Показати мету поточного гравця

en: Contextual Help
uk: Контекстна довідка

en: Lets the next player play
uk: Дозволяє зробити хід наступному гравцеві

en: Finish moves
uk: Завершити пересування

en: Finish moving the current sprites
uk: Завершити поточні пересування спрайтів

en: World definition file not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
uk: Не знайдено файла визначення світу - Перевірте встановлені компоненти<br>Продовження виконання програми неможливе

en: <font color="red">%1 conquered %2 from %3</font>
uk: <font color="red">%1 підкорив %2 з %3</font>

en: %1, you are defeated! Bye, bye...
uk: %1, вас завойовано! Па-па...

en: %1: it is up to you again
uk: %1 : знову вам вирішувати

en: %1 won!
uk: Переміг %1!

en: <big><b>%1</b>, you won!</big>
uk: <big><b>%1</b>, ви перемогли!</big>

en: <br>Winner's goal was stated like this:<br><i>%1</i><br><br>Do you want to play again?
uk: <br>Мету переможця сформульовано так:<br><i>%1</i><br><br>Бажаєте зіграти ще раз?

en: <br>You conquered all the world!
uk: <br>Ви підкорили весь світ!

en: <br>He conquered all the world!
uk: <br>Він підкорив увесь світ!

en: Do you want to quit the game?
uk: Ви бажаєте вийти з гри?

en: Before you quit, do you want to save your game?
uk: Перш ніж ви вийдете, чи не бажаєте зберегти гру?

en: KsirK - Load Game
uk: KsirK - Завантаження гри

en: Waiting for the connection of %1 network players.
uk: Очікування на з’єднання з %1 гравцями у мережі.

en: <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with 1 army!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>? | <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with %1 armies!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>?
uk[0]: <font color="red">%2</font> атакували вас з <font color="red">%3</font> силами %1 армії!<br> Як ви маєте намір захистити <font color="blue">%4</font>?
uk[1]: <font color="red">%2</font> атакували вас з <font color="red">%3</font> силами %1 армій!<br> Як ви маєте намір захистити <font color="blue">%4</font>?
uk[2]: <font color="red">%2</font> атакували вас з <font color="red">%3</font> силами %1 армій!<br> Як ви маєте намір захистити <font color="blue">%4</font>?
uk[3]: <font color="red">%2</font> атакували вас з <font color="red">%3</font> силами однієї армії!<br> Як ви маєте намір захистити <font color="blue">%4</font>?

en: Defend 1
uk: Захист 1

en: Defend 2
uk: Захист 2

en: Defend-Auto
uk: Автоматичний захист

en: Waiting for %1 players to connect
uk: Очікування на з’єднання з %1 гравцями

en: There is no country here!
uk: Тут немає країни!

en: You are not the owner of the first country: %1!
uk: Ви не є володарем першої з країн: %1!

en: You are not the owner of the second country: %1!
uk: Ви не є володарем другої з країн: %1!

en: You are trying to move armies from %1 to itself!
uk: Ви намагаєтеся пересунути армії з %1 у %1!

en: %1 is not a neighbour of %2!
uk: %1 не є сусідньою з %2!

en: Moving armies from %1 to %2.
uk: Пересування армій з %1 у %2

en: You are the owner of the second country: %1!
uk: Ви є володарем другої з країн: %1!

en: Ready to fight!
uk: Готовий до битви!

en: <font color="orange">No country here!</font>
uk: <font color="orange">Тут немає країни!</font>

en: <font color="orange">You are not the owner of %1!</font>
uk: <font color="orange">Ви не є володарем %1!</font>

en: <font color="orange">There is only %1 armies in %2!</font>
uk: <font color="orange">У %2 лише %1 армій!</font>

en: %1, you defend with the only army you have in %2.
uk: %1, ви захищаєтеся лише єдиною армією у %2.

en: Exchange armies again or continue?
uk: Знову поміняти армії чи продовжувати?

en: You must distribute
    all your armies
uk: Ви маєте розташувати
    всі ваші армії

en: Battle ongoing.
uk: Битва триває.

en: %1, it is up to you.
uk: %1, знову вам вирішувати.

en: Do you really want to end your current game and start a new one?
uk: Ви справді бажаєте завершити вашу поточну гру і розпочати нову?

en: <b>KsirK quick Introduction</b>
uk: <b>Короткий вступ до KsirK</b>

en: Attacks and moves are issued through drag & drop between neighbour countries.
uk: Атаки і пересування військ здійснюються перетяганням і відпусканням між сусідніми країнами.

en: Start a new game or join a network game with the menu or the toolbar...
uk: Почніть нову гру або приєднайтеся до гри мережею за допомогою меню або панелі інструментів...

en: and then let the system guide you through messages and tooltips appearing on buttons when hovering above them. You can disable bubble help in the options window.
uk: а потім дозвольте системі спрямовувати ваші дії за допомогою повідомлень і підказок, що з’являтимуться над кнопками, коли над ними затримуватимуть вказівник миші. Ви можете вимкнути вигулькну довідку з вікна параметрів.

en: Don't show messages anymore
uk: Більше не показувати повідомлень

en: %2 belongs to %3. 1 army. | %2 belongs to %3. %1 armies.
uk[0]: %2 належить %3. %1 армія.
uk[1]: %2 належить %3. %1 армії.
uk[2]: %2 належить %3. %1 армій.
uk[3]: %2 належить %3. %1 армія.

en: Cannot save when waiting for a defense.
uk: Під час очікування результатів оборони зберігати гру не можна.

en: KsirK - Save Game
uk: KsirK - Збереження гри

en: %1 exists.
    Do you really want to overwrite it?
uk: %1 вже існує.
    Ви справді бажаєте його перезаписати?

en: Overwrite file?
uk: Перезаписати файл?

en: Saving canceled
uk: Збереження скасовано

en: Game saved to %1
uk: Гру збережено до %1

en: Only game master can save the game in network playing.
uk: Тільки власник сервера гри може зберігати гру мережею.

en: Attack by drag & drop between countries<br>Move armies the same way (last action of a turn).
uk: Атакуйте перетягуванням і відпусканням армій між країнами<br>Пересувайте армії цим же способом (остання дія ходу).

en: <b>Nationality:</b>
uk: <b>Нація:</b>

en: <b>Continent:</b> %1
uk: <b>Континент:</b> %1

en: <b>Country:</b> %1
uk: <b>Країна:</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
uk: <b>Власник:</b> %1

en: <b><u>Country details</u></b>
uk: <b><u>Подробиці про країну</u></b>

en: <i>Fighting in progress...</i>
uk: <i>Битва продовжується...</i>

en: <font color="red">Attack</font> with 1 army.<br> | <font color="red">Attack</font> with %1 armies.<br>
uk[0]: <font color="red">Атака</font> %1 армією.<br>
uk[1]: <font color="red">Атака</font> %1 арміями.<br>
uk[2]: <font color="red">Атака</font> %1 арміями.<br>
uk[3]: <font color="red">Атака</font> однією армією.<br>

en: <font color="blue">Defend</font> with 1 army.<br> | <font color="blue">Defend</font> with %1 armies.<br>
uk[0]: <font color="blue">Захист</font> %1 армією.<br>
uk[1]: <font color="blue">Захист</font> %1 арміями.<br>
uk[2]: <font color="blue">Захист</font> %1 арміями.<br>
uk[3]: <font color="blue">Захист</font> однією армією.<br>

en: Stop Auto-Attack
uk: Зупинити автоматичну атаку

en: Stop Auto-Defense
uk: Зупинити автоматичний захист

en: Valid
uk: Підтвердити

en: Recycle
uk: Повторний цикл

en: Done
uk: Завершено

en: %1 army to place | %1 armies to place
uk[0]: %1 армія для розміщення
uk[1]: %1 армії для розміщення
uk[2]: %1 армій для розміщення
uk[3]: %1 армія для розміщення

en: <u><b>Change some<br>placements?</b></u>
uk: <u><b>Змінити деякі з<br>розташувань?</b></u>

en: 1 army to place | %1 armies to place
uk[0]: %1 армія для розміщення
uk[1]: %1 армії для розміщення
uk[2]: %1 армій для розміщення
uk[3]: %1 армія для розміщення

en: <b>Armies:</b> %1
uk: <b>Армії:</b> %1

en: <font color="red">lost armies: %1</font>
uk: <font color="red">втрачено армій: %1</font>

en: <font color="blue">lost armies: %1</font>
uk: <font color="blue">втрачено армій: %1</font>

en: Preferences
uk: Уподобання

note: i18n: ectx: label, entry (spritesSpeed), group (General)
en: The sprites speed: slow, normal, quick, immediate
uk: Швидкість спрайтів: повільна, звичайна, швидка, миттєва

note: i18n: ectx: label, entry (soundEnabled), group (General)
en: If true, sounds are played; they are not otherwise.
uk: Якщо увімкнено, звуки буде відтворено, у іншому випадку звуків не буде.

note: i18n: ectx: label, entry (helpEnabled), group (General)
en: If true, help is displayed; they are not otherwise.
uk: Якщо увімкнено, буде показано довідку; у іншому випадку — ні.

note: i18n: ectx: label, entry (showArmiesNumbers), group (General)
en: If true, the number of armies is displayed on each country.
uk: Якщо увімкнено, буде показано кількість армій у кожній країні.

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
uk: Графічна тема, яку буде використано.

note: i18n: ectx: label, entry (jabberId), group (General)
en: The last used Jabber Id.
uk: Останній використаний ідентифікатор Jabber.

note: i18n: ectx: label, entry (jabberPassword), group (General)
en: The password of the last used Jabber Id.
uk: Пароль для останнього використаного ідентифікатора Jabber.

note: i18n: ectx: label, entry (roomJid), group (General)
en: The last used Jabber groupchat room.
uk: Остання використана кімната групової балачки Jabber.

note: i18n: ectx: label, entry (roomPassword), group (General)
en: The password for last used Jabber groupchat room.
uk: Пароль до останньої використаної кімнати групової балачки Jabber.

note: i18n: ectx: label, entry (nickname), group (General)
en: The nickname used in the last used Jabber groupchat room.
uk: Псевдонім, який було використано у останній кімнаті групової балачки Jabber.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
uk: &Гра

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: (c) 2002-2013, Gaël de Chalendar
uk: © Gaël de Chalendar, 2002–2013

en: For help and user manual, please see
    the KsirK web site.
uk: Щоб прочитати довідку або підручник з гри
    завітайте на сайт KsirK.

en: Current maintainer
uk: Поточний супровідник

en: Michal Golunski (Polish translation)
uk: Michal Golunski (Переклад польською)

en: French students of the 'IUP ISI 2007-2008':
uk: Французькі студенти з «IUP ISI 2007-2008» :

en: file to open
uk: файл, що відкривається

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
uk: Нова локальна гра

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbJabberGame)
en: Play KsirK over Jabber Network
uk: Грати у KsirK мережею Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbJoin)
en: Join Standard TCP/IP Network Game
uk: Приєднатися до стандартної гри мережею TCP/IP

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbLoad)
en: Load
uk: Завантажити

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbQuit)
en: Quit
uk: Вийти

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkPreferencesWidget)
en: KsirK Preferences
uk: Уподобання KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, soundEnabled)
en: Sound enabled
uk: Дозволити звукові ефекти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sprites speed (slow, normal, rapid, immediate)
uk: Швидкість спрайтів (повільна, звичайна, швидка, миттєва)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, helpEnabled)
en: Show help
uk: Показувати довідку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, armiesNumbers)
en: Show number of armies on countries
uk: Показувати кількість армій у країнах

en: Wrong save game format. Waited %1 and got %2!
uk: Неправильний формат збереженої гри. Замість очікуваного %1 знайдено %2!

en: KsirK - Cannot load!
uk: KsirK - Завантаження не вдалося!

en: Current player is: %1
uk: Поточний гравець %1

en: Skin file parsing error
uk: Помилка під час розбирання файла шкірки

en: KsirK - Error
uk: KsirK - Помилка

en: Cannot find Max X for sprite: no background!
uk: Не вдалося знайти дані Max X для спрайта: відсутнє тло!

en: Cannot find Max Y for sprite: no background!
uk: Не вдалося знайти дані Max Y для спрайта: відсутнє тло!

en: Error - Unknown skin int data:
uk: Помилка - Невідомі дані у шкірці:

en: Error - Unknown skin string data:
uk: Помилка — Невідомий рядок даних шкірки:
