palapeli - en to uk translation catalogue (170 entries)

en: Piece count
uk: Кількість шматочків

en: Piece aspect ratio
uk: Співвідношення сторін у шматочках

[ctx: Puzzle grid type]
en: Predefined settings
uk: Попередньо визначені параметри

[ctx: Puzzle grid type]
en: Cairo (pentagonal) grid
uk: Каїрська (п’ятикутна) сітка

[ctx: Puzzle grid type]
en: Hexagonal grid
uk: Шестикутна сітка

[ctx: Puzzle grid type]
en: Rectangular grid
uk: Прямокутна сітка

[ctx: Puzzle grid type]
en: Rotrex (rhombi-trihexagonal) grid
uk: Ромбо-тригексагональна сітка

[ctx: Puzzle grid type]
en: Irregular grid
uk: Неправильна сітка

en: Approx. piece count
uk: Приблизна кількість шматочків

en: Quick preset
uk: Швидкий набір

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Ordinary
uk: Звичайний

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Very regular
uk: Дуже правильний

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Very diverse
uk: Дуже різнорідний

[ctx: Puzzle shape preset]
en: Large plugs
uk: Великі «язички»

en: Flipped edge percentage
uk: Частина шматочків зі зворотним з’єднанням

en: Edge curviness
uk: Кривина країв

en: Plug size
uk: Розмір язичка

en: Diversity of curviness
uk: Відмінність кривин

en: Diversity of plug position
uk: Відмінність розташування «язичків»

en: Diversity of plugs
uk: Відмінність між «язичками»

en: Diversity of piece size
uk: Відмінність у розмірах шматочків

en: Dump grid image
uk: Збереження зображення сітки

en: General settings
uk: Загальні параметри

en: Mouse interaction
uk: Взаємодія з мишею

en: Center
uk: у центрі

en: None
uk: немає

en: Top Left
uk: згори ліворуч

en: Top Right
uk: згори праворуч

en: Bottom Left
uk: внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: внизу праворуч

en: Remove this trigger
uk: Вилучити цей перемикач

en: Input here...
uk: Введіть тут…

en: Hold down the modifier keys you want, then click a mouse button or scroll a mouse wheel here
uk: Тут ви можете натиснути бажані клавіші-модифікатори, а потім клацнути відповідною кнопкою миші або прокрутити коліщатко

[ctx: This is used for describing that no mouse action has been assigned to this interaction plugin.]
en: None
uk: Немає

en: Click to change how an action is triggered
uk: Натисніть, щоб змінити спосіб вмикання дії

en: Mouse buttons
uk: Кнопки миші

en: Mouse wheel
uk: Коліщатко миші

en: Interaction with pieces
uk: Взаємодія зі шматочками

en: Interaction with the puzzle table
uk: Взаємодія з полем для гри

en: Interaction with the viewport
uk: Взаємодія з областю перегляду

[ctx: @title:window]
en: Create new puzzle
uk: Створити нову складанку

[ctx: @label:chooser]
en: Image file:
uk: Файл зображення:

[ctx: @info]
en: Please describe below the image which you have chosen.
uk: Будь ласка, нижче опишіть вибране зображення.

[ctx: @label:textbox]
en: Image name:
uk: Назва зображення:

[ctx: @label:textbox (like in: This comment is optional.)]
en: Optional comment:
uk: Коментар:

[ctx: @label:textbox]
en: Name of image author:
uk: Ім'я автора зображення:

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Choose image
uk: Виберіть зображення

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Specify the source image to be sliced into pieces
uk: Вкажіть зображення, яке має бути розділене на шматки

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Choose slicer
uk: Виберіть розділення

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Choose a slicing method
uk: Виберіть спосіб розділу

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Configure slicer
uk: Налаштувати розділення

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Tweak the parameters of the chosen slicing method
uk: Налаштувати параметри вибраного способу розділення

en: Puzzle cannot be created: The slicer plugin could not be loaded.
uk: Не вдалося створити складанку: не вдалося завантажити додаток розрізання.

en: Puzzle cannot be created: The file you selected is not an image.
uk: Не вдалося створити складанку: вказаний файл не є файлом зображення.

en: Puzzle cannot be created: Slicing failed because of undetermined problems.
uk: Не вдалося створити складанку: спроба розрізання зазнала невдачі через помилку, причину якої не вдалося з’ясувати.

en: Change size of puzzle table area by dragging its edges
uk: Зміна розмірів поля гри перетягуванням його країв

en: You have finished the puzzle. Do you want to restart it now?
uk: Ви завершити складання. Бажаєте розпочати його з початку?

en: The following puzzles will be deleted. This action cannot be undone.
uk: Складанки з наведеного нижче списку буде вилучено. Наслідки цієї дії неможливо скасувати.

[ctx: Filter for a file dialog]
en: *.puzzle|Palapeli puzzles (*.puzzle)
uk: *.puzzle|Складанки Palapeli (*.puzzle)

en: Create a piece holder
uk: Створення панелі для шматочків

en: Enter a short name (optional):
uk: Введіть коротку назву (не обов’язково):

en: You need to click on a piece holder to select it before you can delete it, or you can just click on its Close button.
uk: Перш ніж вилучати панель для шматочків, вам слід навести вказівник на неї і клацнути лівою кнопкою миші. Крім того, можна клацнути на кнопці «Закрити».

en: The selected piece holder must be empty before you can delete it.
uk: Панель для шматочків має бути порожньою, перш ніж її можна буде вилучити.

en: The selected piece holder must contain some pieces for 'Select all' to use.
uk: Щоб можна було скористатися дією «Позначити усі шматочки на панелі», слід спочатку позначити панель для шматочків.

en: You need to click on a piece holder to select it before you can select all the pieces in it.
uk: Перш ніж позначати усіх шматочки на панелі для шматочків, її слід позначити.

en: To rearrange pieces, either the puzzle table must have some selected pieces or there must be a selected holder with some selected pieces in it.
uk: Щоб можна було перевпорядковувати шматочки, на панелі складанки мають бути позначені шматочки або має бути позначено панель для шматочків з позначеними шматочками.

en: You need to have a piece holder and click it to select it before you can transfer pieces into or out of it.
uk: Перш ніж переносити шматочки на панель для шматочків або з панелі для шматочків, вам слід мати таку панель і позначити її.

en: You have selected to transfer a large piece containing more than six small pieces to a holder. Do you really wish to do that?
uk: Вами наказано виконати дію з перенесення великого шматка, що складається з понад шести малих шматочків на панель для шматочків. Ви справді цього хочете?

en: You need to select one or more pieces to be transferred out of the selected holder or select pieces from the puzzle table to be transferred into it.
uk: Перш ніж переносити шматочки з позначеної панелі на поле для гри або з поля для гри на панель, вам слід позначити один або декілька шматочків.

en: You need to select one or more pieces to be transferred from the previous holder into the newly selected holder.
uk: Перш ніж переносити шматочки з попередньої панелі на нову, вам слід позначити один або декілька шматочків.

en: You need to have at least two holders, one of them selected and with selected pieces inside it, before you can transfer pieces to a second holder.
uk: Перш ніж переносити шматочки з однієї панелі на іншу, вам слід створити принаймні дві панелі, позначити одну з них і позначити на цій панелі шматочки, які слід перенести.

[ctx: For holding pieces]
en: Hand
uk: Рука

[ctx: Hints for solving large puzzles]
en: You have just created a large puzzle: Palapeli has several features to help you solve it within the limited space on the desktop. They are described in detail in the Palapeli Handbook (on the Help menu). Here are just a few quick tips.
    
    Before beginning, it may be best not to use bevels or shadowing with large puzzles (see the Settings dialog), because they make loading slower and highlighting harder to see when the pieces in the view are very small.
    
    The first feature is the puzzle Preview (a picture of the completed puzzle) and a toolbar button to turn it on or off. If you hover over it with the mouse, it magnifies parts of the picture, so the window size you choose for the Preview can be quite small.
    
    Next, there are close-up and distant views of the puzzle table, which you can switch quickly by using a mouse button (default Middle-Click). In close-up view, use the empty space in the scroll bars to search through the puzzle pieces a 'page' at a time. You can adjust the two views by zooming in or out and your changes will be remembered.
    
    Then there is a space on the puzzle table reserved for building up the solution.
    
    Last but not least, there are small windows called 'holders'. They are for sorting pieces into groups such as edges, sky or white house on left. You can have as many holders as you like and can give them names. You should already have one named 'Hand', for carrying pieces from wherever you find them to the solution area.
    
    You use a special mouse click to transfer pieces into or out of a holder (default Shift Left-Click). First make sure the holder you want to use is active: it should have a blue outline. If not, click on it. To transfer pieces into the holder, select them on the puzzle table then do the special click to 'teleport' them into the holder. Or you can just do the special click on one piece at a time.
    
    To transfer pieces out of a holder, make sure no pieces are selected on the puzzle table, go into the holder window and select some pieces, using normal Palapeli mouse operations, then go back to the puzzle table and do the special click on an empty space where you want the pieces to arrive. Transfer no more than a few pieces at a time, to avoid collisions of pieces on the puzzle table.
    
    By the way, holders can do almost all the things the puzzle table and its window can do, including joining pieces to build up a part of the solution.
uk: Вами створено складанку великого розміру. У Palapeli передбачено декілька можливостей, які допоможуть вам скласти її, усунувши вади, пов’язані з обмеженістю місця на екрані. Докладно ці можливості описано у підручнику з Palapeli (відповідний пункт можна знайти у меню «Довідка»). Нижче наведено лише деякі короткі підказки.
    
    Перш ніж починати складання великої складанки, вимкніть фаски та тіні (діалогове вікно параметрів програми). Якщо шматочки є дуже малими, фаски і тіні уповільнять і ускладнять складання.
    
    Першою з можливостей є панель попереднього перегляду складанки (зображення уже зібраної картинки). Її показ вмикається або вимикається натисканням відповідної кнопки на панелі інструментів. Ви можете наводити на цю панель вказівник миші для того, щоб збільшити зображення на панелі, отже цій панелі можна виділити невеличку частину екрана.
    
    Далі, передбачено режими перегляду складинки зблизька і здалеку, перемикатися між якими можна за допомогою кнопки миші (типово, клацання середньою кнопкою миші). У режимі перегляду зблизька ви можете скористатися порожніми місцями на смужках гортання для переходу між «сторінками», на яких розташовано шматочки. Скоригувати масштаб у кожному з режимів можна за допомогою пунктів збільшення і зменшення масштабу. Програма запам’ятовуватиме зручні для вас параметри масштабування.
    
    Крім того, частину дошки зарезервовано для збирання.
    
    І нарешті, передбачено маленькі вікна, які називаються «панелі для шматочків». Їх призначено для упорядковування шматочків у групи, наприклад збирання країв, неба чи будиночка. Ви можете створити довільну кількість таких панелей і надати кожній з них власну назву. Одну панель з назвою «Рука» ви вже маєте. Її призначено для перетягування шматочків у область розв’язування.
    
    Передбачено спеціальну комбінацію натискання клавіші і кнопки миші для пересування шматочків на панель або з панелі (типово цією комбінацією є одночасне натискання Shift та лівої кнопки миші). Спочатку слід активувати панель, якою ви хочете скористатися: активні панелі позначаються синім підсвічуванням. Якщо панель не є активною, клацніть на ній. Щоб перенести шматочки на панель, позначте їх на панелі складанки, а потім скористайтеся спеціальною комбінацією, яку описано вище, для перенесення шматочків на панель. Також можна переносити шматочки по одному за допомогою спеціальної комбінації.
    
    Щоб перенести шматочки з панелі для шматочків, переконайтеся, що на ігровому полі не позначено жодного шматочка, перейдіть до панелі для шматочків і позначте відповідні шматочки за допомогою звичайних дій для позначення шматочків у Palapeli за допомогою миші. Потім поверніться до ігрового поля і скористайтеся спеціальною комбінацією у будь-якому порожньому місці поля. Не робіть цього для великої кількості шматочків одночасно, щоб не закрити одні шматочки іншими на полі.
    
    До речі, панелі для шматочків можуть виконувати майже усі завдання ігрового поля та вікна програми, зокрема у них можна збирати частини розв’язку.

[ctx: Caption for hints]
en: Solving Large Puzzles
uk: Розв’язування великих складанок

en: Great! You have finished the puzzle.
uk: Чудово! Складання завершено.

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Move pieces by dragging
uk: Пересування шматочків перетягуванням

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Select pieces by clicking
uk: Позначення шматочків клацанням

[ctx: Works instantly, without dragging]
en: Teleport pieces to or from a holder
uk: Пересунути шматочки на панель для шматочків або з панелі для шматочків

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Move viewport by dragging
uk: Пересування поля огляду перетягуванням

[ctx: As in a movie scene]
en: Switch to close-up or distant view
uk: Перемкнутися між переглядом зблизька та віддаленим переглядом

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Zoom viewport
uk: Масштабування поля огляду

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Scroll viewport horizontally
uk: Гортати поле огляду горизонтально

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Scroll viewport vertically
uk: Гортати поле огляду вертикально

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Select multiple pieces at once
uk: Позначення декількох шматочків одразу

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Toggle lock state of the puzzle table area
uk: Увімкнути/Вимкнути стан блокування поля для гри

[ctx: Window title]
en: Preview of completed puzzle
uk: Попередній перегляд зібраного зображення

[ctx: text in preview window]
en: Image is not available.
uk: Зображення недостпне.

en: %1 - Preview
uk: %1 — попередній перегляд

[ctx: @item:inlistbox]
en: Single color
uk: Простий колір

[ctx: a special keyboard modifier]
en: GroupSwitch
uk: Перемикач групи

[ctx: refers to no mouse buttons being pressed]
en: No-Button
uk: Без кнопки

[ctx: a mouse button]
en: Left-Button
uk: Ліва кнопка

[ctx: a mouse button]
en: Right-Button
uk: Права кнопка

[ctx: a mouse button]
en: Middle-Button
uk: Середня кнопка

[ctx: a special mouse button]
en: XButton1
uk: X-кнопка 1

[ctx: a special mouse button]
en: XButton2
uk: X-кнопка 2

en: Horizontal-Scroll
uk: Горизонтальне гортання

en: Vertical-Scroll
uk: Вертикальне гортання

en: Your progress is saved automatically while you play.
uk: Поступ складання зберігається автоматично під час гри.

[ctx: used as caption for a dialog that explains the autosave feature]
en: Automatic saving
uk: Автоматичне збереження

en: Lock the puzzle table area
uk: Заблокувати розміри поля для гри

en: [No name]
uk: [Без назви]

[ctx: Puzzle description, %2 = name string, %1 = piece count]
en: %2 (%1 piece) | %2 (%1 pieces)
uk[0]: %2 (%1 шматочок)
uk[1]: %2 (%1 шматочки)
uk[2]: %2 (%1 шматочків)
uk[3]: %2 (%1 шматочок)

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
uk: Автор — %1

[ctx: @action:button that pops up sorting strategy selection menu]
en: Sort list...
uk: Впорядкувати список…

[ctx: @action:inmenu selects sorting strategy for collection list]
en: By title
uk: За назвою

[ctx: @action:inmenu selects sorting strategy for collection list]
en: By piece count
uk: За кількістю шматочків

en: Loading puzzle...
uk: Завантаження складанки…

[ctx: command line message]
en: Error: No puzzle file given.
uk: Помилка: не вказано файла складанки.

en: Importing puzzle "%1" into your collection
uk: Імпортування складанки «%1» до вашої збірки

en: KDE Jigsaw Puzzle Game
uk: Гра у складанку для KDE

en: Copyright 2009, 2010, Stefan Majewsky
uk: © Stefan Majewsky, 2009, 2010

en: The option to preview the completed puzzle
uk: Можливість попереднього перегляду зібраного зображення

en: Path to puzzle file (will be opened if -i is not given)
uk: Адреса файла складанки (буде відкрито, якщо не вказано -i)

en: Import the given puzzle file into the local collection (does nothing if no puzzle file is given)
uk: Імпортувати вказаний файл складанки до локальної збірки (не виконує ніяких дій, якщо не вказано файла складанки)

en: If the -i/--import option is specified, the main window will not be shown after importing the given puzzle.
uk: Якщо буде вказано параметр -i/--import, програма не відкриватиме головного вікна після імпортування вказаної складанки.

note: i18n: ectx: label, entry (SnappingPrecision), group (Puzzling)
en: Precision of snapping (as a percentage of piece size).
uk: Точність прив’язки (у відсотках до розміру шматочка)

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBackground), group (Appearance)
en: The filename of the background image to use for the View, or "__color__" if a solid color should be used (see key "ViewBackgroundColor").
uk: Назва файла зображення тла, використаного для панелі перегляду, або "__color__", якщо слід використовувати суцільний колір (див. ключ "ViewBackgroundColor").

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBackgroundColor), group (Appearance)
en: The background color to use for the View (if the key "ViewBackground" is set to "__color__").
uk: Колір тла, який буде використано на панелі перегляду (якщо ключ "ViewBackground" встановлено у значення "__color__").

note: i18n: ectx: label, entry (ViewHighlightColor), group (Appearance)
en: The highlighting color to use for selecting pieces in the View.
uk: Колір підсвічування для позначення шматочків на панелі перегляду.

note: i18n: ectx: label, entry (SolutionArea), group (Appearance)
en: Where to reserve space on the puzzle table for the solution, when shuffling or re-shuffling the pieces.
uk: Місце, де на ігровому полі слід резервувати область для розв’язку під час перемішування або повторного перемішування шматочків.

note: i18n: ectx: label, entry (PieceSpacing), group (Appearance)
en: Spacing of pieces in puzzle grids relative to the size of the largest piece (spacing factor is 1.0 + 0.05 * value).
uk: Інтервал між шматочками у ґратках складанки відносно розміру найбільшого шматочка (коефіцієнт інтервалу дорівнює 1,0 + 0,05 * це значення).

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatusBar), group (Appearance)
en: Whether to show the status bar on the puzzle table. (It is not a real status bar, but the position and provided functionality is similar.)
uk: Визначає, чи слід показувати смужку стану поля для гри. Це не справжня смужка стану, але її розташування і призначення подібні до звичайної смужки стану.

note: i18n: ectx: label, entry (PieceShadowsEnabled), group (Appearance)
en: Whether to render shadows below the puzzle pieces. Turning this off might improve rendering performance.
uk: Визначає, чи слід використовувати тіні від шматочків складанки. Зняття позначення цього пункту може поліпшити швидкодію Palapeli.

note: i18n: ectx: label, entry (PieceBevelsEnabled), group (Appearance)
en: Whether to render bevels on the puzzle pieces. Turning this off might improve puzzle loading performance.
uk: Визначає, чи слід показувати фаски шматочків складанки. Зняття позначення цього пункту може поліпшити швидкодію Palapeli.

note: i18n: ectx: label, entry (PuzzlePreviewVisible), group (PuzzlePreview)
en: Whether the preview window was switched on last time Palapeli was run.
uk: Чи було увімкнено показ вікна попереднього перегляду під час останнього сеансу роботи з Palapeli.

note: i18n: ectx: label, entry (PuzzlePreviewGeometry), group (PuzzlePreview)
en: Last position and size of puzzle preview.
uk: Останні дані щодо розташування та розміру вікна попереднього перегляду зображення.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main toolbar
uk: Головна панель

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Puzzle table
uk: Поле для гри

[ctx: @label:chooser for different types of background textures]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Background:
uk: Тло:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color for highlighting selected pieces:
uk: Колір для підсвічування позначених шматочків:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Space for solution:
uk: Область для розв’язку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: No space is provided with puzzles of less than 20 pieces. Changes will take effect when a puzzle is created or re-started.
uk: Для головоломок, що складаються менше ніж з 20 шматочків, область не резервуватиметься. Зміни застосовуватиметься під час створення або перезапуску розв’язування головоломки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Spacing of pieces in puzzle grids (1.0-1.5):
uk: Інтервал між шматочками у ґратках складанки (1,0–1,5):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Piece appearance
uk: Вигляд шматочків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PieceBevelsEnabled)
en: Draw bevels to create a 3-dimensional appearance
uk: Малювати фаски для створення просторового ефекту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PieceShadowsEnabled)
en: Draw shadows below pieces
uk: Малювати тіні від шматочків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: These options can be disabled when Palapeli is running very slowly. Changes will take effect only when a new puzzle is started.
uk: Позначення з цих пунктів можна зняти, якщо Palapeli працює дуже повільно. Внесені зміни набудуть чинності лише після того, як буде розпочато гру з новою складанкою.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Piece behavior
uk: Робота зі шматочками

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Snapping precision:
uk: Точність прив’язки:

[ctx: @item:inrange description for the "snapping precision" setting]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Very precise (harder)
uk: Дуже точно (складніше)

[ctx: @item:inrange description for the "snapping precision" setting]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unprecise (easier)
uk: Неточно (простіше)

en: Show statusbar of puzzle table
uk: Показувати смужку стану поля для гри

en: Back to &collection
uk: Назад до &збірки

en: Go back to the collection to choose another puzzle
uk: Повернутися до збірки, щоб вибрати іншу складанку

en: Create &new puzzle...
uk: С&творити складанку…

en: Create a new puzzle using an image file from your disk
uk: Створити складанку на основі файла зображення на вашому диску

en: &Delete puzzle
uk: Ви&лучити складанку

en: Delete the selected puzzle from your collection
uk: Вилучити позначену складанку з вашої збірки

en: &Import from file...
uk: &Імпортувати з файла…

en: Import a new puzzle from a file into your collection
uk: Імпортувати нову складанку з файла до вашої збірки

en: &Export to file...
uk: &Експортувати до файла…

en: Export the selected puzzle from your collection into a file
uk: Експортувати позначену складанку з вашої збірки до файла

en: &Restart puzzle...
uk: Почати ск&ладанку з початку…

en: Delete the saved progress and reshuffle the pieces
uk: Вилучити дані щодо поступу складання і перемішати шматочки

en: &Create piece holder...
uk: С&творити панель для шматочків…

en: Create a temporary holder for sorting pieces
uk: Створити тимчасову панель для впорядкування шматочків

en: &Delete piece holder
uk: Ви&лучити панель для шматочків

en: Delete a selected temporary holder when it is empty
uk: Вилучити тимчасову панель для шматочків, якщо вона є порожньою.

en: &Select all in holder
uk: Поз&начти усі шматочки на панелі

en: Select all pieces in a selected piece holder
uk: Позначити усі шматочки на позначеній панелі для шматочків.

en: &Rearrange pieces
uk: П&еревпорядкувати шматочки

en: Rearrange all pieces in a selected piece holder or selected pieces in any window
uk: Перевпорядкувати усі шматочки на позначеній панелі для шматочків або позначені шматочки у вікні.

[ctx: Preview is a noun here]
en: &Preview
uk: &Перегляд

[ctx: Preview is a noun here]
en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Show or hide the image of the completed puzzle
uk: Показати або приховати зображення зібраної складанки

en: Enable all messages
uk: Увімкнути усі повідомлення

en: No puzzle loaded
uk: Не завантажено жодної складанки

en: You finished the puzzle.
uk: Складання завершено.

[ctx: Progress display]
en: %1% finished
uk: Складено на %1%
