kcmcrypto - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: X509 Certificate Export
uk: Експорт сертифіката X509

en: Format
uk: Формат

en: &Text
uk: &Текст

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: &Export
uk: &Експортувати

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
uk: Внутрішня помилка. Будь ласка, звітуйте до kfm-devel@kde.org.

en: Error converting the certificate into the requested format.
uk: Помилка переведення сертифіката у запитаний формат.

en: Error opening file for output.
uk: Помилка відкриття файла виводу.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
uk: Майстер створення сертифікатів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
uk: Тип сертифіката:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
uk: Фраза пароля:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
uk: Фраза пароля (перевірити):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
uk: Код країни:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
uk: Область:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
uk: Місто:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
uk: Назва установи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
uk: Підрозділ установи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
uk: Повна назва вузла сервера:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
uk: Адреса ел.пошти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
uk: Чинний (днів):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
uk: Самопідпис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: Digest:
uk: Контрольна сума:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
uk: Псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
uk: Використовувати DSA замість RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
uk: Бітова сила:

en: %1 (%2 of %3 bits)
uk: %1 (%2 з %3 біт)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
uk: <h1>Криптографія</h1> Цей модуль дає можливість налаштувати SSL для використання з багатьма програмами KDE, а також керувати вашими особистими сертифікатами і відомими гарантами сертифікатів.

en: KDE Crypto Control Module
uk: Модуль керування криптографією KDE

en: (c) 2000 - 2001 George Staikos
uk: © George Staikos, 2000–2001

en: SSL Ciphers to Use
uk: Використовувати шифри SSL

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
uk: Виберіть шифри, які ви хочете ввімкнути при використанні протоколу SSL. Фактичний протокол буде обговорено з сервером при з'єднанні.

en: Cipher Wizard
uk: Майстри шифрів

en: Strong Ciphers Only
uk: Тільки сильні шифри

en: Export Ciphers Only
uk: Тільки шифри, дозволені для експорту

en: Enable All
uk: Ввімкнути всі

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
uk: <qt>Цими попередніми значеннями можна скористатися для пришвидшення налаштування параметрів шифрування SSL. Можете вибрати один з таких режимів:<ul><li><b>Тільки сильні шифри:</b> Вибрати тільки сильні (&gt;= 128 бітів) шифри.</li><li><b>Тільки експортувати шифри:</b> Вибрати тільки слабкі шифри (&lt;= 56 бітів).</li><li><b>Увімкнути всі:</b> Вибрати всі шифри SSL і всі методи.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
uk: Попереджувати при &вмиканні режиму SSL

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
uk: Якщо позначено, програма сповіщатиме вас під час входу на сайт з увімкненим SSL

en: Warn on &leaving SSL mode
uk: Попереджувати при в&имиканні режиму SSL

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
uk: Якщо позначено, програма сповіщатиме вас під час виходу з сайта з увімкненим SSL.

en: Warn on sending &unencrypted data
uk: Попереджати при надсиланні &незашифрованих даних

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, вас буде попереджено при надсиланні незашифрованих даних через переглядач інтернету.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
uk: Попереджувати при &змішаних (SSL та не-SSL) сторінках

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, вас буде попереджено, якщо сторінка, яку ви переглядаєте містить зашифровані та незашифровані дані.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
uk: Шлях до спільних бібліотек OpenSSL

en: &Test
uk: &Перевірити

en: Use EGD
uk: Використовувати EGD

en: Use entropy file
uk: Використовувати файл ентропії

en: Path to EGD:
uk: Шлях до EGD:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
uk: Якщо буде позначено, OpenSSL буде вказано використовувати фонову службу накопичення ентропії (EGD) для ініціалізації генератора псевдовипадкових чисел.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
uk: Якщо буде позначено, OpenSSL буде використовувати демон накопичення ентропії (EGD) для ініціалізації генератора псевдовипадкових чисел.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
uk: Введіть шлях до сокета, створеного фоновою службою накопичення ентропії (або файла ентропії).

en: Click here to browse for the EGD socket file.
uk: Натисніть, щоб вказати файл сокета EGD безпосередньо.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
uk: У цьому списку показано сертифікати, про які знає KDE. За його допомогою ви можете легко ними керувати.

en: Common Name
uk: Звичайне ім'я

en: Email Address
uk: Адреса ел. пошти

en: I&mport...
uk: &Імпортувати...

en: &Export...
uk: &Експортувати...

en: Remo&ve
uk: Вилучи&ти

en: &Unlock
uk: &Відімкнути

en: Verif&y
uk: Перевір&ити

en: Chan&ge Password...
uk: З&мінити пароль...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
uk: Це інформація про власника сертифіката.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
uk: Це інформація про видавця сертифіката.

en: Valid from:
uk: Дійсний з:

en: Valid until:
uk: Дійсний до:

en: The certificate is valid starting at this date.
uk: Сертифікат дійсний з цієї дати.

en: The certificate is valid until this date.
uk: Сертифікат дійсний до цієї дати.

en: MD5 digest:
uk: Сума MD5:

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
uk: Хеш сертифіката, що використовується для швидкої перевірки.

en: On SSL Connection...
uk: При зв'язку SSL...

en: &Use default certificate
uk: &Брати типовий сертифікат

en: &List upon connection
uk: &Список при з'єднанні

en: &Do not use certificates
uk: &Не використовувати сертифікати

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
uk: Не можна керувати сертифікатами SSL, тому що цей модуль не було прив'язано до OpenSSL.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
uk: Типова дія

en: &Send
uk: &Надсилати

en: &Prompt
uk: &Запитувати

en: Do &not send
uk: Н&е надсилати

en: Default certificate:
uk: Типовий сертифікат:

en: Host authentication:
uk: Розпізнавання вузла:

en: Host
uk: Вузол

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Policy
uk: Правила

en: Host:
uk: Вузол:

en: Certificate:
uk: Сертифікат:

en: Action
uk: Дія

en: Send
uk: Надсилати

en: Prompt
uk: Запитувати

en: Do not send
uk: Не надсилати

en: Ne&w
uk: Но&вий

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
uk: У цьому списку показано сертифікати сайтів та осіб, які було виявлено KDE. За його допомогою ви можете легко ними керувати.

en: Organization
uk: Установа

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
uk: За допомогою цієї кнопки ви можете експортувати вибрані сертифікати у файли різних форматів.

en: &Remove
uk: &Вилучити

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
uk: За допомогою цієї кнопки можна вилучити позначений сертифікат з кешу.

en: &Verify
uk: &Перевірити

en: This button tests the selected certificate for validity.
uk: На допомогою натискання цієї кнопки можна перевірити позначений сертифікат на чинність.

en: Cache
uk: Кеш

en: Permanentl&y
uk: Пост&ійно

en: &Until
uk: &До

en: Select here to make the cache entry permanent.
uk: Позначте, щоб зробити запис кешу постійним.

en: Select here to make the cache entry temporary.
uk: Позначте, щоб зробити запис кешу тимчасовим.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
uk: Дата та час, коли повинен застаріти кеш сертифікатів.

en: Accep&t
uk: П&рийняти

en: Re&ject
uk: Ві&дмовити

en: Select this to always accept this certificate.
uk: Позначте, щоб наказати програмі завжди приймати цей сертифікат.

en: Select this to always reject this certificate.
uk: Позначте, щоб наказати програмі завжди відмовляти цьому сертифікату.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
uk: Позначте, якщо бажаєте, щоб програма запитувала вас про дію, яку слід виконати, після отримання цього сертифіката.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
uk: У цьому списку наведено видавців сертифікатів, про які відомо KDE. За його допомогою ви можете легко ними керувати.

en: Organizational Unit
uk: Підрозділ установи

en: Res&tore
uk: В&ідновити

en: Accept for site signing
uk: Прийняти сайт для підпису

en: Accept for email signing
uk: Прийняти для підпису ел. пошти

en: Accept for code signing
uk: Прийняти для підпису коду

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
uk: Попереджувати про сертифікати підписані &собою або невідомими видавцями

en: Warn on &expired certificates
uk: Попереджувати про &застарілі сертифікати

en: Warn on re&voked certificates
uk: Попереджувати про а&нульовані сертифікати

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
uk: У цьому списку наведено сайти, сертифікати який ви вирішили прийняти, навіть якщо вони не можуть пройти перевірку на чинність.

en: &Add
uk: &Додати

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
uk: Змінити значення цих параметрів неможливо, оскільки цей модуль не було зібрано з підтримкою OpenSSL.

en: Your Certificates
uk: Ваші сертифікати

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Peer SSL Certificates
uk: Сертифікати SSL вузлів

en: SSL Signers
uk: Підписанти SSL

en: Validation Options
uk: Параметри затвердження

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
uk: Якщо ви не виберете жодного шифру, SSL працювати не буде.

en: SSL Ciphers
uk: Шифри SSL

en: Could not open the certificate.
uk: Не вдається відкрити сертифікат.

en: Error obtaining the certificate.
uk: Помилка отримання сертифіката.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
uk: Цей сертифікат успішно пройшов перевірку.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
uk: Цей сертифікат не пройшов перевірку і буде вважатися недійсним.

en: Certificate Password
uk: Пароль сертифіката

en: Certificate password
uk: Пароль сертифіката

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
uk: Не вдалося завантажити сертифікат. Спробувати інший пароль?

en: Try
uk: Спробувати

en: Do Not Try
uk: Не пробувати

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
uk: Сертифікат з такою назвою вже існує. Ви впевнені, що хочете його замінити?

en: Replace
uk: Замінити

en: Enter the certificate password:
uk: Введіть пароль сертифіката:

en: Password For '%1'
uk: Пароль для «%1»

en: Decoding failed. Please try again:
uk: Помилка дешифрування. Будь ласка, спробуйте ще раз:

en: Export failed.
uk: Помилка експорту.

en: Enter the OLD password for the certificate:
uk: Введіть старий пароль сертифіката:

en: Enter the new certificate password
uk: Введіть новий пароль сертифіката

en: This is not a signer certificate.
uk: Це не є сертифікатом підписанта.

en: You already have this signer certificate installed.
uk: Сертифікат цього підписанта вже встановлено.

en: The certificate file could not be loaded.
uk: Не вдалося завантажити файл сертифіката.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
uk: Бажаєте зробити сертифікат доступним для KMail також?

en: Make Available
uk: Зробити доступним

en: Do Not Make Available
uk: Не робити доступним

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
uk: Не вдається запустити програму Kleopatra. Можливо потрібно встановити чи оновити пакет kdepim.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
uk: Буде відновлено типову базу даних сертифікатів KDE.
    Наслідки виконання цієї дії не можна скасувати.
    Продовжити?

en: Revert
uk: Відновити

en: Failed to load OpenSSL.
uk: Помилка завантаження OpenSSL.

en: libssl was not found or successfully loaded.
uk: libssl не було знайдено або сталася помилка під час завантаження.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
uk: libcrypto не було знайдено або сталася помилка під час завантаження.

en: OpenSSL was successfully loaded.
uk: OpenSSL було завантажено успішно.

en: Path to entropy file:
uk: Шлях до файла ентропії:

en: Personal SSL
uk: Особистий SSL

en: Server SSL
uk: SSL сервера

en: SSL Personal Request
uk: Особистий запит SSL

en: SSL Server Request
uk: Запит SSL-сервера

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
uk: Видавець сертифіката сервера

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
uk: Видавець особистого сертифіката

[ctx: Secure MIME certificate authority]
en: S/MIME CA
uk: Видавець сертифіката S/MIME

[ctx: No Certificates on List]
en: None
uk: Немає

en: Don't Send
uk: Не надсилати

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
uk: Вибір дати і часу

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
uk: Години:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
uk: Хвилини:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
uk: Секунди:
