kdelibs_colors4 - en to uk translation catalogue (453 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
uk: Блідо-блакитний

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
uk: Античний білий

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
uk: Античний білий 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
uk: Античний білий 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
uk: Античний білий 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
uk: Античний білий 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
uk: Світло-кремовий

[ctx: color]
en: BlueViolet
uk: Синьо-фіалковий

[ctx: color]
en: CadetBlue
uk: Темно-синій

[ctx: color]
en: CadetBlue1
uk: Темно-синій 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
uk: Темно-синій 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
uk: Темно-синій 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
uk: Темно-синій 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
uk: Волошково-синій

[ctx: color]
en: DarkBlue
uk: Темно-синій

[ctx: color]
en: DarkCyan
uk: Темно-голубий

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
uk: Темно-золотушниковий

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
uk: Темно-золотушниковий1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
uk: Темно-золотушниковий2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
uk: Темно-золотушниковий3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
uk: Темно-золотушниковий3

[ctx: color]
en: DarkGray
uk: Темно-сірий

[ctx: color]
en: DarkGreen
uk: Темно-зелений

[ctx: color]
en: DarkGrey
uk: Темно-сірий

[ctx: color]
en: DarkKhaki
uk: Темний хакі

[ctx: color]
en: DarkMagenta
uk: Темно-пурпуровий

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
uk: Темний оливково-зелений

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
uk: Темний оливково-зелений1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
uk: Темний оливково-зелений2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
uk: Темний оливково-зелений3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
uk: Темний оливково-зелений4

[ctx: color]
en: DarkOrange
uk: Темно-оранжевий

[ctx: color]
en: DarkOrange1
uk: Темно-оранжевий 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
uk: Темно-оранжевий 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
uk: Темно-оранжевий 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
uk: Темно-оранжевий 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
uk: Темна орхідея

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
uk: Темна орхідея1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
uk: Темна орхідея2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
uk: Темна орхідея3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
uk: Темна орхідея4

[ctx: color]
en: DarkRed
uk: Темно-червоний

[ctx: color]
en: DarkSalmon
uk: Темний оранжево-рожевий

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
uk: Темний морський зелений

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
uk: Темний морський зелений1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
uk: Темний морський зелений2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
uk: Темний морський зелений3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
uk: Темний морський зелений4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
uk: Темний шиферно-синій

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
uk: Темний шиферно-сірий

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
uk: Темний шиферно-сірий 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
uk: Темний шиферно-сірий 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
uk: Темний шиферно-сірий 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
uk: Темний шиферно-сірий 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
uk: Темний шиферно-сірий 1

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
uk: Тьмяно-бірюзовий

[ctx: color]
en: DarkViolet
uk: Темно-фіалковий

[ctx: color]
en: DeepPink
uk: Глибокий рожевий

[ctx: color]
en: DeepPink1
uk: Глибокий рожевий 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
uk: Глибокий рожевий 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
uk: Глибокий рожевий 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
uk: Глибокий рожевий 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
uk: Глибокий небесно-синій

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
uk: Глибокий небесно-синій 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
uk: Глибокий небесно-синій 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
uk: Глибокий небесно-синій 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
uk: Глибокий небесно-синій 4

[ctx: color]
en: DimGray
uk: Тьмяно-сірий

[ctx: color]
en: DimGrey
uk: Тьмяно-сірий

[ctx: color]
en: DodgerBlue
uk: Блакитна Пудра

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
uk: Блакитна Пудра 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
uk: Блакитна Пудра 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
uk: Блакитна Пудра 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
uk: Блакитна Пудра 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
uk: Квітково-білий

[ctx: color]
en: ForestGreen
uk: Лісовий зелений

[ctx: color]
en: GhostWhite
uk: Туманно-білий

[ctx: color]
en: GreenYellow
uk: Зелено-жовтий

[ctx: color]
en: HotPink
uk: Яскраво-рожевий

[ctx: color]
en: HotPink1
uk: Яскраво-рожевий 1

[ctx: color]
en: HotPink2
uk: Яскраво-рожевий 2

[ctx: color]
en: HotPink3
uk: Яскраво-рожевий 3

[ctx: color]
en: HotPink4
uk: Яскраво-рожевий 4

[ctx: color]
en: IndianRed
uk: Індіансько-червоний

[ctx: color]
en: IndianRed1
uk: Індіансько-червоний 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
uk: Індіансько-червоний 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
uk: Індіансько-червоний 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
uk: Індіансько-червоний 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
uk: Червона лаванда

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
uk: Червона лаванда 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
uk: Червона лаванда 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
uk: Червона лаванда 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
uk: Червона лаванда 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
uk: Зелена галявина

[ctx: color]
en: LemonChiffon
uk: Лимонний

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
uk: Лимонний 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
uk: Лимонний 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
uk: Лимонний 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
uk: Лимонний 4

[ctx: color]
en: LightBlue
uk: Світло-синій

[ctx: color]
en: LightBlue1
uk: Світло-синій 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
uk: Світло-синій 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
uk: Світло-синій 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
uk: Світло-синій 4

[ctx: color]
en: LightCoral
uk: Світлий корал

[ctx: color]
en: LightCyan
uk: Світло-бірюзовий

[ctx: color]
en: LightCyan1
uk: Світло-бірюзовий 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
uk: Світло-бірюзовий 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
uk: Світло-бірюзовий 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
uk: Світло-бірюзовий 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
uk: Світлий червоно-золотий

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
uk: Світлий червоно-золотий 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
uk: Світлий червоно-золотий 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
uk: Світлий червоно-золотий 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
uk: Світлий червоно-золотий 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
uk: Світлий золотистий

[ctx: color]
en: LightGray
uk: Світло-сірий

[ctx: color]
en: LightGreen
uk: Світло-зелений

[ctx: color]
en: LightGrey
uk: Світло-сірий

[ctx: color]
en: LightPink
uk: Світло-рожевий

[ctx: color]
en: LightPink1
uk: Світло-рожевий 1

[ctx: color]
en: LightPink2
uk: Світло-рожевий 2

[ctx: color]
en: LightPink3
uk: Світло-рожевий 3

[ctx: color]
en: LightPink4
uk: Світло-рожевий 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
uk: Світлий оранжево-рожевий

[ctx: color]
en: LightSalmon1
uk: Світлий оранжево-рожевий 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
uk: Світлий оранжево-рожевий 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
uk: Світлий оранжево-рожевий 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
uk: Світлий оранжево-рожевий 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
uk: Морський світло-зелений

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
uk: Світлий небесно-блакитний

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
uk: Світлий небесно-блакитний 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
uk: Світлий небесно-блакитний 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
uk: Світлий небесно-блакитний 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
uk: Світлий небесно-блакитний 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
uk: Світлий сланцево-синій

[ctx: color]
en: LightSlateGray
uk: Світлий сланцево-сірий

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
uk: Світлий сланцево-сірий

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
uk: Світлий сталево-блакитний

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
uk: Світлий сталево-блакитний 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
uk: Світлий сталево-блакитний 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
uk: Світлий сталево-блакитний 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
uk: Світлий сталево-блакитний 4

[ctx: color]
en: LightYellow
uk: Світло-жовтий

[ctx: color]
en: LightYellow1
uk: Світло-жовтий 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
uk: Світло-жовтий 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
uk: Світло-жовтий 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
uk: Світло-жовтий 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
uk: Зелений лайм

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
uk: Насичений аквамариновий

[ctx: color]
en: MediumBlue
uk: Насичений синій

[ctx: color]
en: MediumOrchid
uk: Насичений орхідейний

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
uk: Насичений орхідейний 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
uk: Насичений орхідейний 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
uk: Насичений орхідейний 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
uk: Насичений орхідейний 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
uk: Насичений пурпуровий

[ctx: color]
en: MediumPurple1
uk: Насичений пурпуровий 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
uk: Насичений пурпуровий 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
uk: Насичений пурпуровий 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
uk: Насичений пурпуровий 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
uk: Насичений морський синій

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
uk: Насичений сланцево-синій

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
uk: Насичений весняний зелений

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
uk: Насичений бірюзовий

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
uk: Насичений фіалково-червоний

[ctx: color]
en: MidnightBlue
uk: Північно-синій

[ctx: color]
en: MintCream
uk: М'ятно-кремовий

[ctx: color]
en: MistyRose
uk: Тьмяно-рожевий

[ctx: color]
en: MistyRose1
uk: Тьмяно-рожевий 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
uk: Тьмяно-рожевий 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
uk: Тьмяно-рожевий 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
uk: Тьмяно-рожевий 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
uk: Білий Навахо

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
uk: Білий Навахо 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
uk: Білий Навахо 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
uk: Білий Навахо 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
uk: Білий Навахо 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
uk: Гранатовий

[ctx: color]
en: OldLace
uk: Старе мереживо

[ctx: color]
en: OliveDrab
uk: Брудно-оливковий

[ctx: color]
en: OliveDrab1
uk: Брудно-оливковий 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
uk: Брудно-оливковий 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
uk: Брудно-оливковий 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
uk: Брудно-оливковий 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
uk: Оранжево-червоний

[ctx: color]
en: OrangeRed1
uk: Оранжево-червоний 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
uk: Оранжево-червоний 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
uk: Оранжево-червоний 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
uk: Оранжево-червоний 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
uk: Тьмяний золотушниковий

[ctx: color]
en: PaleGreen
uk: Тьмяно-зелений

[ctx: color]
en: PaleGreen1
uk: Тьмяно-зелений 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
uk: Тьмяно-зелений 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
uk: Тьмяно-зелений 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
uk: Тьмяно-зелений 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
uk: Тьмяно-бірюзовий

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
uk: Тьмяно-бірюзовий 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
uk: Тьмяно-бірюзовий 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
uk: Тьмяно-бірюзовий 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
uk: Тьмяно-бірюзовий 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
uk: Тьмяний фіалково-червоний

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
uk: Тьмяний фіалково-червоний 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
uk: Тьмяний фіалково-червоний 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
uk: Тьмяний фіалково-червоний 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
uk: Тьмяний фіалково-червоний 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
uk: Папая

[ctx: color]
en: PeachPuff
uk: Персиковий

[ctx: color]
en: PeachPuff1
uk: Персиковий 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
uk: Персиковий 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
uk: Персиковий 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
uk: Персиковий 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
uk: Блакитна Пудра

[ctx: color]
en: RosyBrown
uk: Рожево-брунатний

[ctx: color]
en: RosyBrown1
uk: Рожево-брунатний 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
uk: Рожево-брунатний 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
uk: Рожево-брунатний 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
uk: Рожево-брунатний 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
uk: Густий синій

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
uk: Густий синій 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
uk: Густий синій 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
uk: Густий синій 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
uk: Густий синій 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
uk: Брунатне сідло

[ctx: color]
en: SandyBrown
uk: Пісочно-брунатний

[ctx: color]
en: SeaGreen
uk: Морський зелений

[ctx: color]
en: SeaGreen1
uk: Морський зелений 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
uk: Морський зелений 2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
uk: Морський зелений 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
uk: Морський зелений 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
uk: Небесно-синій

[ctx: color]
en: SkyBlue1
uk: Небесно-синій 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
uk: Небесно-синій 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
uk: Небесно-синій 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
uk: Небесно-синій 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
uk: Шиферно-синій

[ctx: color]
en: SlateBlue1
uk: Шиферно-синій 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
uk: Шиферно-синій 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
uk: Шиферно-синій 1

[ctx: color]
en: SlateBlue4
uk: Шиферно-синій 1

[ctx: color]
en: SlateGray
uk: Шиферно-сірий

[ctx: color]
en: SlateGray1
uk: Шиферно-сірий 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
uk: Шиферно-сірий 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
uk: Шиферно-сірий 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
uk: Шиферно-сірий 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
uk: Сланцево-сірий

[ctx: color]
en: SpringGreen
uk: Зелена весна

[ctx: color]
en: SpringGreen1
uk: Зелена весна 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
uk: Зелена весна 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
uk: Зелена весна 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
uk: Зелена весна 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
uk: Сталево-синій

[ctx: color]
en: SteelBlue1
uk: Сталево-синій 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
uk: Сталево-синій 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
uk: Сталево-синій 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
uk: Сталево-синій 4

[ctx: color]
en: VioletRed
uk: Фіалково-червоний

[ctx: color]
en: VioletRed1
uk: Фіалково-червоний 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
uk: Фіалково-червоний 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
uk: Фіалково-червоний 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
uk: Фіалково-червоний 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
uk: Білий дим

[ctx: color]
en: YellowGreen
uk: Жовто-зелений

[ctx: color]
en: aquamarine
uk: аквамарин

[ctx: color]
en: aquamarine1
uk: аквамарин1

[ctx: color]
en: aquamarine2
uk: аквамарин2

[ctx: color]
en: aquamarine3
uk: аквамарин3

[ctx: color]
en: aquamarine4
uk: аквамарин 4

[ctx: color]
en: azure
uk: лазуровий

[ctx: color]
en: azure1
uk: лазуровий 1

[ctx: color]
en: azure2
uk: лазуровий 2

[ctx: color]
en: azure3
uk: лазуровий 3

[ctx: color]
en: azure4
uk: лазуровий 4

[ctx: color]
en: beige
uk: бежевий

[ctx: color]
en: bisque
uk: бісквітний

[ctx: color]
en: bisque1
uk: бісквітний 1

[ctx: color]
en: bisque2
uk: бісквітний 2

[ctx: color]
en: bisque3
uk: бісквітний 3

[ctx: color]
en: bisque4
uk: бісквітний 4

[ctx: color]
en: black
uk: чорний

[ctx: color]
en: blue
uk: синій

[ctx: color]
en: blue1
uk: синій 1

[ctx: color]
en: blue2
uk: синій 2

[ctx: color]
en: blue3
uk: синій 3

[ctx: color]
en: blue4
uk: синій 4

[ctx: color]
en: brown
uk: брунатний

[ctx: color]
en: brown1
uk: брунатний 1

[ctx: color]
en: brown2
uk: брунатний 2

[ctx: color]
en: brown3
uk: брунатний 3

[ctx: color]
en: brown4
uk: брунатний 4

[ctx: color]
en: burlywood
uk: щільне дерево

[ctx: color]
en: burlywood1
uk: щільне дерево 1

[ctx: color]
en: burlywood2
uk: щільне дерево 2

[ctx: color]
en: burlywood3
uk: щільне дерево 3

[ctx: color]
en: burlywood4
uk: щільне дерево 4

[ctx: color]
en: chartreuse
uk: шартрез

[ctx: color]
en: chartreuse1
uk: шартрез 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
uk: шартрез 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
uk: шартрез 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
uk: шартрез 4

[ctx: color]
en: chocolate
uk: шоколад

[ctx: color]
en: chocolate1
uk: шоколад 1

[ctx: color]
en: chocolate2
uk: шоколад 2

[ctx: color]
en: chocolate3
uk: шоколад 3

[ctx: color]
en: chocolate4
uk: шоколад 4

[ctx: color]
en: coral
uk: корал

[ctx: color]
en: coral1
uk: корал 1

[ctx: color]
en: coral2
uk: корал 2

[ctx: color]
en: coral3
uk: корал 3

[ctx: color]
en: coral4
uk: корал 4

[ctx: color]
en: cornsilk
uk: шовк

[ctx: color]
en: cornsilk1
uk: шовк 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
uk: шовк 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
uk: шовк 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
uk: шовк 4

[ctx: color]
en: cyan
uk: блакитний

[ctx: color]
en: cyan1
uk: блакитний 1

[ctx: color]
en: cyan2
uk: блакитний 2

[ctx: color]
en: cyan3
uk: блакитний 3

[ctx: color]
en: cyan4
uk: блакитний 4

[ctx: color]
en: firebrick
uk: вогнетривка цегла

[ctx: color]
en: firebrick1
uk: вогнетривка цегла 1

[ctx: color]
en: firebrick2
uk: вогнетривка цегла 2

[ctx: color]
en: firebrick3
uk: вогнетривка цегла 3

[ctx: color]
en: firebrick4
uk: вогнетривка цегла 4

[ctx: color]
en: gainsboro
uk: світлий сіро-фіалковий

[ctx: color]
en: gold
uk: золотий

[ctx: color]
en: gold1
uk: золотий 1

[ctx: color]
en: gold2
uk: золотий 2

[ctx: color]
en: gold3
uk: золотий 3

[ctx: color]
en: gold4
uk: золотий 4

[ctx: color]
en: goldenrod
uk: жовтушниковий

[ctx: color]
en: goldenrod1
uk: жовтушниковий 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
uk: жовтушниковий 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
uk: жовтушниковий 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
uk: жовтушниковий 4

[ctx: color]
en: green
uk: зелений

[ctx: color]
en: green1
uk: зелений 1

[ctx: color]
en: green2
uk: зелений 2

[ctx: color]
en: green3
uk: зелений 3

[ctx: color]
en: green4
uk: зелений 4

[ctx: color]
en: honeydew
uk: медяна роса

[ctx: color]
en: honeydew1
uk: медяна роса 1

[ctx: color]
en: honeydew2
uk: медяна роса 2

[ctx: color]
en: honeydew3
uk: медяна роса 3

[ctx: color]
en: honeydew4
uk: медяна роса 4

[ctx: color]
en: ivory
uk: слонова кість

[ctx: color]
en: ivory1
uk: слонова кість 1

[ctx: color]
en: ivory2
uk: слонова кість 2

[ctx: color]
en: ivory3
uk: слонова кість 3

[ctx: color]
en: ivory4
uk: слонова кість 4

[ctx: color]
en: khaki
uk: хакі

[ctx: color]
en: khaki1
uk: хакі 1

[ctx: color]
en: khaki2
uk: хакі 2

[ctx: color]
en: khaki3
uk: хакі 3

[ctx: color]
en: khaki4
uk: хакі 4

[ctx: color]
en: lavender
uk: лаванда

[ctx: color]
en: linen
uk: льняний

[ctx: color]
en: magenta
uk: маджента

[ctx: color]
en: magenta1
uk: маджента 1

[ctx: color]
en: magenta2
uk: маджента 2

[ctx: color]
en: magenta3
uk: маджента 3

[ctx: color]
en: magenta4
uk: маджента 4

[ctx: color]
en: maroon
uk: каштановий

[ctx: color]
en: maroon1
uk: каштановий 1

[ctx: color]
en: maroon2
uk: каштановий 2

[ctx: color]
en: maroon3
uk: каштановий 3

[ctx: color]
en: maroon4
uk: каштановий 4

[ctx: color]
en: moccasin
uk: мокасин

[ctx: color]
en: navy
uk: гранат

[ctx: color]
en: orange
uk: оранжевий

[ctx: color]
en: orange1
uk: оранжевий 1

[ctx: color]
en: orange2
uk: оранжевий 2

[ctx: color]
en: orange3
uk: оранжевий 3

[ctx: color]
en: orange4
uk: оранжевий 4

[ctx: color]
en: orchid
uk: орхідея

[ctx: color]
en: orchid1
uk: орхідея 1

[ctx: color]
en: orchid2
uk: орхідея 2

[ctx: color]
en: orchid3
uk: орхідея 3

[ctx: color]
en: orchid4
uk: орхідея 4

[ctx: color]
en: peru
uk: перу

[ctx: color]
en: pink
uk: рожевий

[ctx: color]
en: pink1
uk: рожевий 1

[ctx: color]
en: pink2
uk: рожевий 2

[ctx: color]
en: pink3
uk: рожевий 3

[ctx: color]
en: pink4
uk: рожевий 4

[ctx: color]
en: plum
uk: сливовий

[ctx: color]
en: plum1
uk: сливовий 1

[ctx: color]
en: plum2
uk: сливовий 2

[ctx: color]
en: plum3
uk: сливовий 3

[ctx: color]
en: plum4
uk: сливовий 4

[ctx: color]
en: purple
uk: пурпуровий

[ctx: color]
en: purple1
uk: пурпуровий 1

[ctx: color]
en: purple2
uk: пурпуровий 2

[ctx: color]
en: purple3
uk: пурпуровий 3

[ctx: color]
en: purple4
uk: пурпуровий 4

[ctx: color]
en: red
uk: червоний

[ctx: color]
en: red1
uk: червоний 1

[ctx: color]
en: red2
uk: червоний 2

[ctx: color]
en: red3
uk: червоний 3

[ctx: color]
en: red4
uk: червоний 4

[ctx: color]
en: salmon
uk: оранжево-рожевий

[ctx: color]
en: salmon1
uk: оранжево-рожевий 1

[ctx: color]
en: salmon2
uk: оранжево-рожевий 2

[ctx: color]
en: salmon3
uk: оранжево-рожевий 3

[ctx: color]
en: salmon4
uk: оранжево-рожевий 4

[ctx: color]
en: seashell
uk: морська черепашка

[ctx: color]
en: seashell1
uk: морська черепашка 1

[ctx: color]
en: seashell2
uk: морська черепашка 2

[ctx: color]
en: seashell3
uk: морська черепашка 3

[ctx: color]
en: seashell4
uk: морська черепашка 4

[ctx: color]
en: sienna
uk: вохра

[ctx: color]
en: sienna1
uk: вохра 1

[ctx: color]
en: sienna2
uk: вохра 2

[ctx: color]
en: sienna3
uk: вохра 3

[ctx: color]
en: sienna4
uk: вохра 4

[ctx: color]
en: snow
uk: сніговий

[ctx: color]
en: snow1
uk: сніговий 1

[ctx: color]
en: snow2
uk: сніговий 2

[ctx: color]
en: snow3
uk: сніговий 3

[ctx: color]
en: snow4
uk: сніговий 4

[ctx: color]
en: tan
uk: корковий

[ctx: color]
en: tan1
uk: корковий 1

[ctx: color]
en: tan2
uk: корковий 2

[ctx: color]
en: tan3
uk: корковий 3

[ctx: color]
en: tan4
uk: корковий 4

[ctx: color]
en: thistle
uk: чортополох

[ctx: color]
en: thistle1
uk: чортополох 1

[ctx: color]
en: thistle2
uk: чортополох 2

[ctx: color]
en: thistle3
uk: чортополох 3

[ctx: color]
en: thistle4
uk: чортополох 4

[ctx: color]
en: tomato
uk: томат

[ctx: color]
en: tomato1
uk: томат 1

[ctx: color]
en: tomato2
uk: томат 2

[ctx: color]
en: tomato3
uk: томат 3

[ctx: color]
en: tomato4
uk: томат 4

[ctx: color]
en: turquoise
uk: бірюзовий

[ctx: color]
en: turquoise1
uk: бірюзовий 1

[ctx: color]
en: turquoise2
uk: бірюзовий 2

[ctx: color]
en: turquoise3
uk: бірюзовий 3

[ctx: color]
en: turquoise4
uk: бірюзовий 4

[ctx: color]
en: violet
uk: фіалковий

[ctx: color]
en: wheat
uk: пшеничний

[ctx: color]
en: wheat1
uk: пшеничний1

[ctx: color]
en: wheat2
uk: пшеничний2

[ctx: color]
en: wheat3
uk: пшеничний3

[ctx: color]
en: wheat4
uk: пшеничний4

[ctx: color]
en: white
uk: білий

[ctx: color]
en: yellow
uk: жовтий

[ctx: color]
en: yellow1
uk: жовтий 1

[ctx: color]
en: yellow2
uk: жовтий 2

[ctx: color]
en: yellow3
uk: жовтий 3

[ctx: color]
en: yellow4
uk: жовтий 4
