kio_help4 - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Output file
uk: Файл виводу

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
uk: Створює записи DocBook клавіатурних скорочень для стандартних дій

en: There is no documentation available for %1.
uk: Немає документації для %1.

en: Looking up correct file
uk: Пошук правильного файла

en: Preparing document
uk: Приготування документа

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
uk: Не вдалося виконати синтаксичний аналіз запитаного файла довідки:<br />%1

en: Saving to cache
uk: Збереження у кеші

en: Using cached version
uk: Використання версії з кешу

en: Looking up section
uk: Пошук розділу

en: Could not find filename %1 in %2.
uk: Не вдалося знайти назву файла %1 у %2.

en: Stylesheet to use
uk: Таблиця стилів для використання

en: Output whole document to stdout
uk: Вивести весь документ до стандартного виводу

en: Output whole document to file
uk: Вивести весь документ у файл

en: Create a ht://dig compatible index
uk: Створити індекс, сумісний з ht://dig

en: Check the document for validity
uk: Перевірити документ

en: Create a cache file for the document
uk: Створити файл кешу для документа

en: Set the srcdir, for kdelibs
uk: Встановити каталог з джерельними текстами kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
uk: Параметри для пересилання до таблиці стилів

en: The file to transform
uk: Файл для перетворення

en: XML-Translator
uk: Перетворювач-XML

en: KDE Translator for XML
uk: Перетворювач XML для KDE

en: Could not write to cache file %1.
uk: Не вдається записати у файл кешу %1.

en: Parsing stylesheet
uk: Синтаксичний аналіз таблиці стилів

en: Parsing document
uk: Аналіз документа

en: Applying stylesheet
uk: Застосування таблиці стилів

en: Writing document
uk: Запис документа
