nepomukserver - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Server
uk: Сервер Nepomuk

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
uk: Сервер Nepomuk — керує сховищем і службами Nepomuk

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
uk: © Sebastian Trüg, 2008–2011

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Start the nepomukserver without any services
uk: Запустити nepomukserver без додаткових служб
